Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

OutSystems stelt nieuwe partnermanager aan

01 april 2008 - 14:06ActueelSoftware & Development
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

OutSystems, leverancier van applicatieplatformen volgens de ‘agile’-methodiek, benoemt Rob van Kerkwijk tot partnermanager. In deze functie zal hij het OutSystems Partner Netwerk verder opzetten en uitbouwen in Noord Europa.

Rob van Kerkwijk (52) werkte voor zijn komst naar OutSystems negen jaar bij BMC Software, waar hij de lijnen voor de BMC-partnerstrategie uitzette, het partnerprogramma ontwikkelde en de verworven partners ondersteunde bij hun ontwikkeling. Daarvoor werkte hij twaalf jaar in verschillende functies bij IT-bedrijf Unisys waar hij gedegen kennis opdeed van de IT-sector.

Het OutSystems partnerprogramma biedt aangesloten partners verschillende voordelen. Door het gebruik van het OutSystems Platform kunnen zij sneller inspelen op de vraag van hun klanten en hen hoge kwaliteit bieden. Partners kunnen hun winstmarges verhogen, doordat zij, dankzij het platform, productiever zijn en tot vier keer zoveel tijd kunnen besparen. Daarnaast worden eventuele projectrisico’s, zoals overschrijding van budget en tijd gereduceerd vanwege de schaalbaarheid en flexibiliteit van de oplossing. OutSystems onderscheidt binnen het Partner Programma drie soorten Partners: Value Added Resellers, Solution Providers en Service Enablers.

Arnoud Hablous, Northern Europe Sales Manager binnen OutSystems: "Partners zijn voor ons ontzettend belangrijk voor de groei in Noord-Europa. Zij bieden goede OutSystems-oplossingen aan klanten en zijn daarnaast in de praktijk vaak het eerste aanspreekpunt. Dankzij de komst van Rob van Kerkwijk zijn we nu nog beter in staat om in te spelen op de behoeften in het partnerkanaal. Wij bieden onze partners ondersteuning bij de implementatie van OutSystems, maar helpen hen ook bij het bereiken van nieuwe markten."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Computable.nl

    De principes van cloud-native techniek

    Cloud-native technologieën voegen flexibiliteit, schaalbaarheid en beveiliging toe en verlagen de operationele kosten voor de IT-omgeving. Hoe dragen Kubernetes, KEDA en AKS hieraan bij?

    Meer lezen

    ActueelOverheid

    Dictu sluit applicatiecontract met CGI, IBM, Sogeti, Sopra Steria, TCS en Circle8

    OpinieSoftware & Development

    SAM: jouw bondgenoot tegen shelfware

    ActueelOverheid

    Ministerie BZK negeert advies AcICT over stilleggen Digipoort

    man kijkt naar het korte nieuwsoverzicht van Computable
    ActueelCarrière

    Kort: Aanvalsdetectie ai-agents, kenniskloof cio’s, overnames Wolters Kluwer, Esprit ICT en Main

    cybercrime
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Rijkswaterstaat moet vaart maken met beveiligen van bruggen en sluizen

    Lek kwetsbaarheid vulnerability
    ActueelSecurity & Awareness

    Grote kans op misbruik en schade door kritieke kwetsbaarheid in SAP-systemen

    3 reacties op “OutSystems stelt nieuwe partnermanager aan”

    1. hans van doorn schreef:
      1 april 2008 om 15:34

      Rob gefeliciteerd met je overstap naar OutSystems, mooi bedrijf met heel veel potentie Arnoud Hablous is een geheel nieuw team aan neerzetten met zeer ervaren mensen.

      Kom snel langs doen we zeker weer zaken.

      Login om te reageren
    2. janwillem van doorn schreef:
      7 april 2008 om 19:50

      Rob, gefeliciteerd met je overstap naar OutSystems. Ik weet zeker dat je daar een uitdagende baan hebt gevonden. Arnoud Hablous en zijn team hebben ambitieuze plannen en maken momenteel een grote doorbraak door.

      Kom binnenkort even langs dan gaan we kijken of we zaken kunnen doen.

      Login om te reageren
    3. Michel van de Toor schreef:
      28 april 2008 om 12:54

      Rob van harte gefeliciteerd met je overstap naar Outsystems, zeer goede keuze agile ontwikkelen is momenteel de toekomst en Hablous is met zijn team een stevig model in Northern Europe aan het neerzetten.

      Succes en kom snel even langs bij CapGemini.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs