Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Getronics houdt Pink Elephant in de gaten

15 april 2008 - 09:51ActueelInnovatie & TransformatieGetronicsPink Elephant

Het gerenommeerde ict-adviesbedrijf Pink Elephant is nieuw leven ingeblazen. Getronics, met nog het nodige ‘Pink’-bloed in de aderen, fronste de wenkbrauwen. Topman Erik van der Meijden vroeg een gesprek aan.

Pink Elephant keert terug. Het adviesbedrijf verdween na diverse overnames (PinkRoccade, Getronics PinkRoccade) van de Nederlandse markt. Willem Middelburg, die de firma in de jaren 1980 oprichtte, blaast er nieuw leven Hij heeft met het Canadese Pink Elephant, dat de rechten op de naam in handen heeft, overeenstemming bereikt over de naamsvoering van zijn bedrijf in Nederland.

Op het hoofdkantoor van Getronics blijkt de ‘roze olifant’ nog niet te zijn uitgestorven. Aan de muren van het nieuwe gebouw in Zoetermeer hangen vlaggen van Pink Elephant. De terugkeer van de ‘olifant’ ligt gevoelig. Directeur Erik van der Meijden lijkt geïrriteerd te zijn als hem tijdens een interview met Computable wordt gevraagd naar zijn mening over de nieuwe partij in consultancyland. "Ze hebben die naam gewoon gekocht, vooralsnog hebben ze maar tien man in dienst, wij hebben 2200 consultants, ik wens ze veel succes. Meer wil ik er eigenlijk niet over zeggen," reageert hij.

Juridisch getoetst

Inmiddels heeft Van der Meijden een gesprek gevoerd met Pink Elephant-oprichter Middelburg. Tijdens het interview wilde de Getronics-bestuurder bevestigen noch ontkennen dat die afspraak gepland stond. Herman Dooren, directeur van Pink Elephant en compagnon van Willem Middelburg: "Van der Meijden liet tijdens dat gesprek weten dat Getronics juridisch heeft getoetst of wij de naam Pink Elephant mogen gebruiken. Kennelijk wilde hij testen hoe zeker wij van onze zaak zijn."

Volgens Dooren heeft Van der Meijden ook gevraagd of Pink Elephant terughoudend wil zijn met de overname van voormalig personeel dat nu bij Getronics werkt. Dooren: "Willem Middelburg heeft gezegd dat we niet actief werven, maar dat de keuze om over te stappen bij het personeel ligt."

Aanzuigende werking

Van der Meijden stelt dat hij niet bang is voor een aanzuigende werking die uitgaat van de doorstart van Pink Elephant. Toch is elke consultant die weggaat, een aderlating. De vraag naar adviseurs is momenteel groter dan het aanbod. " Onze bezettingsgraad is uitstekend, er zijn geen bankzitters meer. We zullen ons extra moeten inspannen om consultants te werven."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Microsoft bouwt aan digitale replica Notre Dame

    Claim
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Autonomy-erfenis kost familie honderden miljoenen 

    vorkheftruck magazijn
    AchtergrondData & AI

    In vijf stappen met process intelligence naar een ai-supply-chain

    ActueelInnovatie & Transformatie

    NLdigital: Digitaliseren óf verarmen

    Samenvoegen
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Vier grootste gemeenten werken samen om digitalisering uit te voeren

    OpinieData & AI

    Ai bouwt de slimme stad van morgen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs