Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Fujitsu Siemens Computers gaat voor AMD Quad-Core

25 april 2008 - 07:12ActueelInnovatie & TransformatieAMDFujitsu Siemens Computers
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Vanaf 24 april worden alle, op AMD processors gebaseerde PRIMERGY servers van Fujitsu Siemens Computers uitgerust met de nieuwe Quad-Core AMD Opteron processors. Klanten die sinds maart 2007 PRIMERGY servers met Dual-Core AMD Opteron-processor gekocht hebben, kunnen gemakkelijk upgraden.

De PRIMERGY servers RX330 S1, BX630 S2 en Econel 230R van Fujitsu Siemens Computers zijn ontworpen om in combinatie met Quad-Core AMD Opteron processors (codenaam ‘Barcelona’) de prestaties te optimaliseren. Ze worden vanaf nu met Quad-Core processors geleverd.

Klanten die al PRIMERGY servers met Dual-Core processors hebben gekocht, kunnen upgraden naar de hogere prestaties en het lagere stroomverbruik van de nieuwe Quad-Core processors. Volgens Fujitsu Siemens Computers is de upgrade eenvoudig: een update van de BIOS en het vervangen van de processors volstaat.

"Wij hebben de PRIMERGY servers vanaf het begin ontworpen voor optimale prestaties en energiezuinigheid in combinatie met Quad-Core AMD Opteron processors," zegt Jens-Peter Seick, senior vice president, enterprise server business bij Fujitsu Siemens Computers. "Nu de processors er zijn, zorgen wij voor een eenvoudig upgradeproces"

De nieuwe Quad-Core AMD Opteron processors hebben een gemiddeld vermogen (average compute power – ACP) van 75 watt. Vergeleken met Dual-Core processors leveren ze hogere prestaties per watt, zodat ze nog interessanter zijn als platform voor systeemconsolidatie en virtualisatie. Later in het tweede kwartaal zal AMD Highly Efficient (HE) versies van de Quad-Core AMD Opteron processors uitbrengen met een ACP van 55 watt, naast een processor met een APC van 105 watt voor klanten die de krachtigste prestaties verlangen.

De PRIMERGY servers met Quad-Core AMD Opteron-processor hebben bovendien ruimte voor vier core-processors, zodat deze het ideale platform zijn voor klanten die voorbereid willen zijn op uitbreidingen van hun systeem.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst. De praktijk van verschillende manieren van industrieel bouwen

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder

    Partnerartikel
    AdvertorialCloud & Infrastructuur

    Hybride cloud: belofte of valkuil?

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder De hybride cloud is de belofte van dit moment. Organisaties zien een model voor zich...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    OpinieInnovatie & Transformatie

    ASMI, de stille kracht achter chip van morgen

    Groei
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ING: it-dienstensector groeit licht harder dan economie

    Productiviteitsgroei
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Digitalisering en innovatie speerpunt bij Productiviteitsagenda

    Reza Sarshar
    Awards NieuwsInnovatie & Transformatie

    Digitale innovatie: van apps naar agents

    Frank Breedijk
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Digitale soevereiniteit hoeft niet zwart-wit te zijn

    Kaarten energienet
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Digitale kaarten versnellen stroomnetuitbreiding

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs