Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk

Extern spam- en virusfilter Comendo nu beschikbaar in het Nederlands

29 mei 2008 - 08:57ActueelSecurity & RiskComendoMensys
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

De Haarlemse softwarespecialist Mensys BV lanceert een Nederlandstalige versie van het Deense spam- en virusfilter Comendo. Comendo filtert e-mails van klanten in een eigen datacenter en heeft daarmee een effectief antwoord op de steeds maar toenemende hoeveelheid spam en virussen. Naast een Nederlandstalige interface biedt Mensys ook gratis Nederlandstalige ondersteuning voor gebruikers.

Voor MKB-ondernemingen is het nu nóg eenvoudiger om Comendo te gebruiken; Mensys BV verzorgt de administratieve afhandeling voor het doorverwijzen van het e-mailverkeer en het instellen van het rapportagecentrum. Hierna worden alle e-mails via Comendo gerouteerd en komen schoon van spam en virussen binnen. Gebruikers kunnen via een eigen Nederlandstalige inlogpagina binnenkomende e-mails controleren en instellingen wijzigen.

Voor gebruikers van een e-mailserver is het niet nodig om een anti-spamprogramma op de verschillende desktops te installeren. Alle e-mailverkeer naar één domein kan in een eenvoudige handeling aangesloten worden op de faciliteiten van Comendo, tegen geringe kosten en geheel Nederlandstalig. Nieuwe gebruikers met meer dan 5 accounts betalen geen opstartkosten.

Daarbij kondigt Mensys de beschikbaarheid aan van het Nederlandstalige BackupFence. Met BackupFence kunnen gebruikers hun e-mails onderhoudsvrij extern opslaan en daarmee een betrouwbare opslag realiseren voor e-mailarchieven. Deze archieven zijn 24 uur per dag beschikbaar en daarmee is BackupFence een oplossing die aan de eisen van beschikbaarheid tegemoet komt voor kleine en grotere ondernemingen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe blijft jouw cloud bereikbaar en beheers je risico’s?

    Cloudcontinuïteit in de praktijk. Ontdek hoe je digitale continuïteit beter organiseert en risico’s beperkt.

    Computable.nl

    Eén beveiligingsstrategie voor mens, device en netwerk

    Een gids met inzicht in hoe gebruiker, apparaat en verbinding samen de beveiliging bepalen. Endpoint en gebruiker veilig verbonden.

    Computable.nl

    Netwerk als cruciale securitylaag

    Waarom connectiviteit een sleutelrol krijgt in moderne security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Security & Risk

    Zijn onze datacenters voorbereid op een nieuwe werkelijkheid met drone- en raketaanvallen?

    Data & AI

    EP veroordeelt Chinese wet die leger toegang geeft tot bedrijfsdata

    Security & Risk

    Rechtszaak om verkoop Meta‑’gluurbril’ te stoppen

    Security & Risk

    Spoelstra Spreekt: Hamsteren

    Financiële dienstverlening

    Kort: Bedrijven lanceren alternatief voor digitale identiteit, ai-agenten ontwikkelen eigen taal (en meer)

    Security & Risk

    Kabinet schrijft draaiboek voor cyberaanval op voedselketen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs