Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Alcadis traint partners met Ruckus

23 juni 2008 - 13:26ActueelCloud & InfrastructuurAlcadis

29 Mei was de trainingsruimte van Alcadis in De Meern ruim bezet met nieuwsgierige partners. De presentatie van Jeroen Lettinck (Pre-sales technicus) was helder over Ruckus; het is een doorbraak in wifi-land!

Naast Jeroen Lettinck gaf Eddie Felmer, Technical Director Ruckus, nog een kijkje in de keuken van toekomstige ontwikkelingen bij Ruckus. Zo komt de ondersteuning voor MESH eraan en de onvermijdelijke 11n standaard passeert de revue. Tevens zijn er ontwikkelingen voor outdoor units. Een reseller en enthousiaste gebruiker heeft enkele van zijn succesverhalen toegelicht. De projecten die hij al heeft opgepakt met Ruckus hebben geleid tot klanten die evenals de reseller verrast en zeer tevreden zijn over de performance van het netwerk.
De markt van wireless switching wordt gedomineerd door de grote partijen als Cisco, Alcatel-Lucent en Calubris. Deze partijen bieden kwalitatief zeer hoogstaande oplossingen met een zee aan mogelijkheden. Je kunt dan denken aan security,beheersbaarheid en diverse andere opties. Deze functionaliteiten zijn voor de gemiddelde MKB’er overkill. Daarnaast is er veel kennis nodig om het te implementeren en te onderhouden, deze kennis en ervaring is ook niet altijd aanwezig in de organisatie.
Ruckus heeft gekeken naar wat men in de markt belangrijk vindt en een zeer goede oplossing ontwikkeld. Deze voldoet aan vrijwel alle wensen en eisen van de resellers en gebruikers. De wireless switch, Zonedirector genoemd, wordt in het netwerk geplaatst en geconfigureerd. Accespoint worden aangesloten en men heeft het netwerk operationeel. De oplossing heeft een uitzonderlijke prijs/kwaliteits verhouding en een performance die de grote partijen lang niet altijd halen. Met meerdere gepatenteerde technische innovaties en een sterke R&D afdeling zal Ruckus de leemte opvullen. Deze leemte bevindt zich tussen de stand alone accespoint en de high end enterprise oplossing. Eenvoud, kracht en stabiliteit zijn de voornaamste kwaliteiten van het netwerk.
Deze feiten hebben ervoor gezorgd dat de partijen die aanwezig waren bij het seminar enthousiast en in veel gevallen met een Promo-pack de deur uit liepen. Het Promo-pack bevat een Zonedirector en vier accespoints (not for resale kit) welke zeer aantrekkelijk geprijsd is. De reeds ontvangen feedback is zeer positief.
Vanwege de grote opkomst en het succes zal dit seminar 24 juli a.s. en 25 september a.s. herhaald worden.

Meer over

Netwerken

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ActueelSoftware & Development

    Value8 wil totale controle over Ctac

    soevereine cloud
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Hoe soeverein moet de NDS zijn?

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    ActueelData & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    ActueelData & AI

    Amsterdams-Russische Nebius ‘hofleverancier’ van Microsoft

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs