Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Softwarebouwers pleiten voor Macs in bedrijfsleven

01 juli 2008 - 10:20ActueelSoftware & Development

Een groep softwaremakers wil meer Macs in het bedrijfsleven. De bouwers hopen de stelling dat Macs lastig te beheren zijn in een bedrijfsomgeving te kunnen pareren. En komt daarom met oplossingen te komen die het beheer en de integratie van Macs in een Windows-omgeving makkelijk maken.

Vijf makers van bedrijfssoftware hebben zich verenigd in de Enterprise Desktop Alliance (EDA). Deze organisatie wil het gebruik van Macs van het bedrijfsleven bevorderen. Dat doet het door met oplossingen te komen die het makkelijk maken Macs in een Windows-omgeving te integreren en beheren. Oprichters van alliantie zijn Atempo, Centrify, Group Logic, LANrev en Parallels.

Ook zal EDA een aantal webcasts en seminars organiseren over het gebruik van Macs in het bedrijfsleven. "De populariteit van Mac onder gebruikers in het bedrijfsleven hoeft niet te zorgen voor hoofdpijn onder it-beheerders", zegt Peter Frankl, chief operating officer (coo) bij LANrev.

Uit Amerikaans onderzoek van de Yankee Group blijkt dat bijna 80 procent van de organisaties een Mac gebruikt op de werkvloer. Dit is bijna een verdubbeling vergeleken met twee jaar geleden. Ook onderszoekbureau IDC constateert dat het aantal Macs in het bedrijfsleven toeneemt. "De uitdaging is echter om bezwaren boven te komen dat Macs lastig te beheren zijn in bedrijfsomgevingen", zegt IDC-analist Bob O’Donell.

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Computable.nl

    De principes van cloud-native techniek

    Cloud-native technologieën voegen flexibiliteit, schaalbaarheid en beveiliging toe en verlagen de operationele kosten voor de IT-omgeving. Hoe dragen Kubernetes, KEDA en AKS hieraan bij?

    Meer lezen

    ActueelData & AI

    Kort: Esri simuleert extreem weer, update over de Ai-fabriek, omkoping Coinbase (en nog meer)

    Remko Reinders alegemeen directeur Salesforce Nederland
    AchtergrondData & AI

    Salesforce NL: Technologie ai-agents is volwassen, nu komt het op durf aan

    ActueelOverheid

    Kort: Nieuw screeningsysteem IND, IFS in zee met TomTom, Navara naar BBTG en de grote oversteek voor TMA

    AchtergrondData & AI

    ILT heeft nieuw taxitoezichtsysteem op de rit

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: WBSO populair bij ict-bedrijven, 6 cloudtrends Gartner, EU-alternatief voor CVE-database VS

    ActueelData & AI

    Lleverage ontvangt drie miljoen voor ‘vibe automation’

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs