Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Software & Development

Oracle-partners slagen voor speciaal programma

15 juli 2008 - 10:23ActueelSoftware & DevelopmentOracle
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Oracle maakt bekend dat vijf OPN (Oracle PartnerNetwork)-partners die deel hebben genomen aan het Oracle Accredited RAC Partner-programma, het opleidingstraject succesvol hebben afgerond.

Hiermee wordt het aantal RAC (Real Application Cluster)-experts verder uitgebreid en kan er sneller gereageerd worden op de vraag van klanten. Naar verwachting zullen later dit jaar ook de laatste twee deelnemers zich Oracle Certified Expert op het gebied van RAC mogen noemen. Het opleidingstraject is gevolgd door Ciber, Qualogy, Logica CMG, IBM, Vanderlet, Ordina en TripleP.

Oracle Accredited RAC Partner-programma
Oracle kreeg regelmatig van klanten te horen dat er (te) weinig partners waren met RAC-kennis en -ervaring. Dit heeft geresulteerd in een speciaal opleidingstraject dat samen met Oracle University Nederland werd ontwikkeld voor OPN-partners. Het programma wordt verzorgd door experts afkomstig van het Oracle verkoopteam, Oracle Consulting en Oracle University. Voor het volgen van dit traject is gedegen Oracle-kennis vooraf een vereiste.

Het programma bestaat uit verschillende onderdelen waaronder een vijfdaagse RAC-training verzorgd door Oracle University en een tweedaagse "best practices" workshop. Vervolgens moeten cursisten gedurende drie dagen een complete RAC-omgeving inrichten. Tijdens een feedback-sessie kunnen de partners met de Oracle-specialisten van gedachten wisselen over de praktijkcase en het commerciële traject. Het programma wordt afgesloten door een RAC-examen dat afgenomen wordt door exameninstituut Prometric.

Caroline Wouters, Alliances & Channels Director Benelux binnen Oracle: "Het programma is tot stand gekomen omdat er vanuit onze klanten veel vraag was naar deze specialistische kennis. Om het traject zo praktisch mogelijk te houden, hebben we er voor gekozen de opleiding te laten verzorgen door Oracle-experts die veel kennis en ervaring op hebben gedaan in de praktijk."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Soevereiniteit

    Digitale soevereiniteit of digitale au...

    Digitale soevereiniteit, digitale autonomie, soevereine cloud: de termen worden vaak door elkaar gebruikt. Maar wat betekenen ze nu echt, en waarom maakt het uit? Begin juli 2026 scherpte het kabinet...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    IT Industry news

    Ctac in rode cijfers door bankroet Belgische klant

    Cloud & Infrastructure

    Kort: 7 miljoen voor ot-beveiliger Indurex, 10 miljoen voor Photon Bridge (en meer)

    Software & Development

    Katapull breidt via overname Picqer softwareaanbod voor e-commerce uit

    IT Strategy & Governance

    Kort: Infoplaza kiest voor Nederlandse wolk, let op valse captcha’s

    IT Strategy & Governance

    Kort: Cybersector in vijf jaar verviervoudigd, Anne Fleur van Veenstra co-ceo bij SIDN (en meer)

    Overheid

    Bemiddelingsservice belandt op het kerkhof van UWV-projecten

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs