Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

NetApp introduceert de S-serie, voorheen StoreVault

04 september 2008 - 21:51ActueelIT Strategy & GovernanceNetApp

NetApp heeft de S-serie, voorheen StoreVault, volledig geïntegreerd in haar productlijn van storage- en datamanagement-oplossingen. De S-serie, die onder de naam van StoreVault in de laatste drie jaar tien verschillende industrie-awards won, voorziet middelgrote bedrijven en remote office/ branch office (ROBO) van enterprise-level storage-functionaliteiten tegen een entry-level prijs. De S-serie is wereldwijd beschikbaar via NetApp en geautoriseerde channelpartners van NetApp.

De S-serie biedt middelgrote bedrijven en ROBO-klanten een betaalbaar, multifunctioneel en geïntegreerd storage-platform dat ideaal is voor gebruik in nieuwe omgevingen. De concurrerende prijs maakt deze productserie zeer geschikt voor klanten uit het MKB segment. De S-serie biedt een subset van NetApp’s Data ONTAP-besturingssysteem met belangrijke technologieën zoals SnapshotTM, RAID-DP en thin provisioning. Verder biedt de integratie bestaande StorageVault-klanten toegang tot de volledige reeks van storage- producten, -diensten en -software van NetApp, voor een end-to-end storage-aanbod.

Voor resellers is de integratie van de S-serie binnen het NetApp®-productportfolio een mogelijkheid om een verdere omzetgroei te realiseren en relaties met klanten te verdiepen.

"De middelgrote bedrijven en ROBO-markten zijn belangrijke doelgroepen voor NetApp", zegt Patrick Rogers, vice president Solutions Marketing bij NetApp. "Door de S-serie te integreren in onze productlijn van storage- en datamanagement-oplossingen, bieden we onze klanten en partners een bredere keuzemogelijkheid om aan hun specifieke storage behoeften te voldoen. Dit wordt versterkt door de nieuwe wereldwijde distributie van de S-serie via onze bestaande kanalen."

"Door deze serie toe te voegen aan ons MSE-programma bieden we onze Silver-partners een extra mogelijkheid om NetApp-oplossingen aan te bieden aan hun klanten voor een competitieve prijs, die eenvoudig in gebruik zijn en die de partner voorzien van een goede marge", zegt Eric Saillard, Director of EMEA Channels bij NetApp.

Systeemconfiguratie, prijs en beschikbaarheid
De NetApp S-serie bevat het S550-platform en diverse softwarelicenties. De S550 bevat een enkele controller in een 2U-chassis met maximaal 12TB interne SATA-opslag. De S-serie draait op de NetApp Data ONTAP-software. Deze omvat FlexVol voor virtuele opslag, ondersteuning voor NAS- en SAN-protocollen en een SCSI-aansluiting om met tape backup-oplossingen te communiceren. Geavanceerde RAID-DP, Snapshots en SnapRestore-mogelijkheden zijn toegevoegd voor online backup en snelle restores. Een set van monitoring software, applicatiespecifieke software voor SnapManager, SnapMirror replicatiesoftware en een uitgebreid dienstenpakket maken het aanbod van de S-serie compleet. Prijzen voor de S550 starten rond 5.300 Euro voor een 4x500GB SATA-configuratie. Producten uit de S-serie zijn per direct wereldwijd beschikbaar.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructure

    Kort: Odin versterkt zich in Duitsland, Europese Right to Repair Act onbekend (en meer)

    Carrière

    Eerste VSME-rapport Eurofiber: Volledig groene stroom en meer diversiteit

    Carrière

    Prins Bernhard jr. stort zich in de ai-race

    IT Strategy & Governance

    Alarmfase één in ai-sector: ontsnappende software en goedkope Chinese concurrentie

    IT Strategy & Governance

    Drone-software komt vliegensvlug van de grond

    IT Strategy & Governance

    Kort: Quantum-kunststukje van QuTech, Schiphol sluit megacontract met HeadFirst (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs