Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Thuiswinkel Waarborg voor ReplaceDirect.com

11 september 2008 - 13:44ActueelCloud & InfrastructuurReplaceDirect.com

Aan ReplaceDirect.com, de populaire en snelgroeiende webshop met energie-producten, onderdelen en accessoires voor mobiele apparatuur, is onlangs het keurmerk Thuiswinkel Waarborg van de Nederlandse Thuiswinkel Organisatie toegekend.

Deze certificering onderstreept nogmaals het feit dat de consument veilig en betrouwbaar vanaf de computer aankopen kan doen in de internetwinkel van ReplaceDirect.com.

ReplaceDirect.com is sinds 2003 operationeel als een webwinkel met accu’s, adapters, geheugenuitbreiding, vervangingsonderdelen en accessoires voor o.a. laptops, PDA’s, smartphones en muziekspelers."Natuurlijk boden we sinds de start van onze webshop de klanten al volledige zekerheid tijdens het internetwinkelen. Maar nu wordt dat door een onafhankelijke partij nog eens officieel bekrachtigd. Zo versterkt dit Thuiswinkel kwaliteitskeurmerk ons betrouwbare imago nog verder", aldus Erwin Verstegen, directeur van ReplaceDirect.com.

Extra veilig gevoel
Vanaf vandaag heden het bekende thuiswinkel vignet verschijnen op de ReplaceDirect.com website. Consumenten kunnen nu in één oogopslag zien dat ReplaceDirect.com zich houdt aan de wetgeving, regelgeving en gedragscodes zoals die door de Thuiswinkel organisatie zijn vastgesteld. Maikel Verstegen, de tweede directeur van ReplaceDirect.com: "In de praktijk verandert er voor ons weinig. Wij hebben deze regels over onder andere garantie, klachten en privacy altijd al gerespecteerd. Alleen valt onze vertrouwde klantenbenadering nu binnen de officiële bepalingen van het Thuiswinkel certificaat. Dat geeft de consumenten in onze online-shop natuurlijk een extra veilig gevoel."

Betrouwbaarheid
Het Thuiswinkel keurmerk, ondersteund door de Consumentenbond, garandeert dat consumenten kopen bij een financieel gezond bedrijf dat haar verplichtingen kan nakomen. Tevens staat Thuiswinkel als branchevereniging financieel garant voor uitspraken van de Geschillencommissie Thuiswinkel.
Internetshoppers letten steeds vaker op de aanwezigheid van het Thuiswinkel logo; zij weten dat dit een teken is van betrouwbaarheid en geven duidelijk de voorkeur aan deze webwinkels boven andere shops. Webwinkels met het Thuiswinkel Waarborg onderscheiden zich daarmee kwalitatief in de markt en consumenten weten dat te waarderen.

ReplaceDirect.com staat momenteel ook in the picture als één van de vijftig genomineerde bedrijven voor de Deloitte Technology Fast50, de prestigieuze lijst met snelstgroeiende technologiebedrijven in Nederland. Deze nominatie betekent een prachtige waardering voor de uitstekende prestaties van ReplaceDirect.com in de afgelopen jaren.

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Unilever geeft met Accenture gas op twins, noodpatch Oracle voor Peoplesoft (en meer)

    Contract, partner
    Data & AI

    TCS en DXC worden Global Premier-partner van Anthropic

    ai cyclotron
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Europese netwerktech-alliantie ziet licht, Futureproof Group lijft WSB Solutions in (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Beursgang SpaceX verandert ai‑­land­schap

    Cloud & Infrastructuur

    Delftse Qualinx in volledig Europese productieketen

    Cloud & Infrastructuur

    Bouw Amsterdams Microsoft-datacenter verstoord

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs