Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Erbij horen met een Netbook

08 oktober 2008 - 09:56ChannelCloud & InfrastructuurIntel
Redactie Computable
Redactie Computable

De scholen zijn weer volop aan de gang en de huis-aan-huis folders staan weer bol van de meest spectaculaire aanbiedingen voor de komende feestdagen. Een van de allerbelangrijkste vragen voor onze kinderen zal dan zijn “Hoor ik er ook dit jaar weer helemaal bij? Zijn mijn kleren wel van het goede merk? Heb ik wel vette schoenen?” En natuurlijk moet er tegenwoordig ook de nieuwste elektronica worden aangeschaft.

Bluetooth, polyfone ringtones, een multi-megapixel camera en MMS zijn wel de minimumeisen voor mobieltjes tegenwoordig, of je hoort er niet meer bij. Als ouders realiseren we ons dit misschien niet helemaal, maar sociale acceptatie – de bekende ‘peer pressure’ – speelt een enorme rol bij de aanschaf van nieuwe spullen. Ook een nieuwe laptop is intussen iets waar je je op school eigenlijk niet meer zonder kunt vertonen. En ook bij die keuze spelen allerlei factoren mee, zoals merk, kleur, design, prestaties en technische eigenschappen.

Zelf ben ik ervan overtuigd dat de ‘Netbooks’, de nieuwste generatie internetapparaten, bij deze doelgroep heel gewild zal zijn. Deze compacte, lichtgewicht en gebruiksvriendelijke apparaten, die het midden houden tussen een smartphone en een laptop, zijn aantrekkelijk geprijsd. Daar komt bij dat kinderen tegenwoordig allemaal te vinden zijn op communitywebsites als Facebook. En die informatie moet natuurlijk voortdurend worden bijhouden met nieuwe foto’s en berichtjes, anders hoor je er (opnieuw) al snel niet meer bij.

Overigens geldt dit allang niet meer alleen voor de jeugd. Ook als volwassene verwacht men intussen dat je op Facebook of toch minstens op een businessnetwerk als LinkedIn te vinden bent. Dat vraagt om toegang tot internet, altijd en overal. En ook daar zijn die Netbooks helemaal klaar voor, met snelle draadloze netwerkverbindingen. Ze vervangen de bekende instaplaptops niet, maar passen er – dankzij het op internetgebruik gerichte model – prima naast. Die Netbooks zijn dan ook een geweldig nieuw marktsegment en alle bekende fabrikanten hebben in de loop van dit jaar hun modellen op de markt.

Voor u als reseller biedt dit alles geweldige nieuwe kansen. Een nieuwe gebruikersdoelgroep, nieuwe verkoopmogelijkheden aan bestaande gebruikers en natuurlijk allerlei aantrekkelijke accessoires met uitstekende marges, zoals tassen, USB-apparaten, draadloze routers, extra software, etc.

Guy Janssens
Reseller Channel Manager Intel Benelux

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Software & Development

    Mobile apps krijgen geen tweede kans:...

    In de wereld van mobile apps bestaat er nauwelijks een tweede kans. Binnen enkele seconden kan een gebruiker al besluiten een app te verwijderen wanneer deze niet goed presteert. De...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Workplace Technology Center en CCare ICT in huwelijksbootje, app tegen pornoverslaving lekt data (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Microsoft introduceert M365 E7, markeert omslag naar ai‑tijdperk

    Cloud & Infrastructuur

    Nexperia ontkent Chinese beschuldigingen

    Cloud & Infrastructuur

    Nexperia-conflict escaleert: China waarschuwt voor nieuwe chipcrisis

    Cloud & Infrastructuur

    Bert Hubert: over nerds versus bestuurders

    Data & AI

    Hoe meet je llm-prestaties? Plus 7 andere vragen over grote taalmodellen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs