Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Salesgroep Simac Datacollect vernieuwd

24 oktober 2008 - 09:28ActueelCarrièreSimac ICT
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Simac Datacollect, specialist in het automatiseren van documenten en documentstromen heeft het sales-team uitgebreid.

Maurice Kuijper, Yvette Post en Henk-Jan Koetsier vormen sinds kort het Simac Datacollect sales team. Een mix van ervaring, kunde en kennis op verschillende gebieden. Maurice Kuijper vervult de functie van Sales manager. Yvette Post en Henk-Jan Koetsier zullen functioneren als Account Managers.

Maurice Kuijper: "Vanuit onze eigen ervaringen en achtergrond kunnen we de aandacht wat meer specifiek richten op bepaalde klanten en partners. Maar ook kunnen we er samen voor zorgen dat geïntegreerde oplossingen met onze partners meer aandacht krijgen en daardoor de beste aanbiedingen voor zowel bestaande klanten als prospects verzorgen."

Binnen het sales team zal Yvette Post als Account Manager haar aandacht vooral richten op het voortgezet onderwijs, de ROC’s en de GGD’s. Volgens Yvette speelt documentverwerking in het algemeen een steeds grotere rol. "Digitalisering krijgt vaak meer aandacht en Simac Datacollect kan daar heel goede oplossingen bieden. Niet alleen binnen het onderwijs – alle branches maken er gebruik van."

Eén van de belangrijkste zaken voor Henk-Jan Koetsier is de verkoop van ICT-projecten en -diensten. "Belangrijk is dat er steeds meer oplossingen worden opgeleverd waarbinnen de workflow van die documenten binnen de organisatie ook wordt toegepast. Eén van de redenen waarom we binnen ons sales team ook duidelijk aandacht zullen hebben voor de rol van de partners van Simac Datacollect", aldus Henk-Jan, "want door gezamenlijk de beste geïntegreerde oplossingen aan te bieden, versterken we elkaar en de klant is uiteindelijk de winnaar."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Saba, eiland, Caribisch
    ActueelCarrière

    Kort: Postcodes voor Caribisch Nederland, LAI uit Schiedam beste HPE-opleider, Gates fakkelt Musk af

    ActueelCarrière

    Groningers verkopen crypto-platform Deribit voor 2,9 miljard dollar

    OpinieCarrière

    Spoelstra Spreekt: Je baan verdwijnt

    kaasschaaf
    ActueelCarrière

    VodafoneZiggo schrapt 400 banen

    man kijkt naar het korte nieuwsoverzicht van Computable
    ActueelCarrière

    Kort: Aanvalsdetectie ai-agents, kenniskloof cio’s, overnames Wolters Kluwer, Esprit ICT en Main

    AchtergrondCarrière

    Ict-overnamemarkt trapt 2025 goed af, maar onzekerheid troef

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs