Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Transcend’s wereldwijde omzet in september bereikt US$93.18 miljoen

27 oktober 2008 - 08:48ActueelWerkplek & BeheerTranscend

Transcend’s wereldwijde verkoopcijfer voor de maand september bedroeg US $93,18 miljoen, een stijging van 5,15% ten opzichte van vorige maand.

In september bedroeg de verscheping van flash geheugen producten 56,86% van de omzet, terwijl DRAM-modules goed waren voor 34,25%. Nieuwe productlijnen waaronder MP3-spelers, draagbare harde schijven en digitale foto frames droegen 8,89% bij aan de totale omzet. Ook deze maand werd er weer een record gebroken: het totaal aantal verscheepte producten over september was 9,09 miljoen stuks. Flash producten zorgden voor de grootste bijdrage aan dit record, met een totaal van 7,26 miljoen stuks. Al met al zijn de hoge capaciteiten op dit moment nog niet extreem populair, maar zeker in opmars. De gemiddelde capaciteit flash geheugen kaart die bij Transcend verkocht wordt is 2.15GB, de gemiddelde capaciteits USB JetFlash drive is 3.14GB en de gemiddelde capaciteit van DRAM-modules die verkocht worden is 1.38GB.

Dankzij de recente DRAM-industrie ontwikkelingen gaan tier-one fabrikanten nog steeds door met het overnemen van orders uit downstream leveranciers. Als gevolg hiervan genoot Transcend een opmerkelijke transportgroei in september. Het transport van flash kaarten bereikte afgelopen maand de 4,22 miljoen stuks, met een stijging van 40,38% ten opzichte van augustus, terwijl het aantal verscheepte USB flash drives de 3,04 miljoen stuks bereikte, een stijging van 49,43%.

In september bleven Transcend’s transport en omzet in opkomende markten groeien. Verder veerde na de Europese zomervakantie de verkoop van geheugen producten weer op door het aanbreken van het nieuwe schooljaar. In de komende maanden verwacht Transcend een gezonde toename van transport en verkoop van producten mede door de naderende kerstvakantie.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    De 10 beste voorbeelden van ons toekomstig werk!

    ActueelGovernance & Privacy

    Microsoft blokkeert e-mail hoofdaanklager Internationaal Strafhof

    ActueelOverheid

    Kort: Nieuw screeningsysteem IND, IFS in zee met TomTom, Navara naar BBTG en de grote oversteek voor TMA

    AchtergrondData & AI

    Een stortvloed aan ai-tools; ServiceNow drinkt zijn eigen champagne

    Gebouw TU/e
    ActueelCloud & Infrastructuur

    TU/e vervangt vpn en voegt mfa toe na cyberaanval

    Bord van Mediamarkt
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mediamarkt licht ‘onbeperkte’ cloudopslag van eigen telecommerk toe

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs