Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

G DATA zoekt resellers op vakbeurs Infosecurity.nl

12 november 2008 - 21:40ActueelSecurity & AwarenessG Data

Security-expert G DATA zoekt vandaag op vakbeurs Infosecurity.nl naar resellers voor zijn netwerkbeveiligingsproducten.

Het team van G DATA is te vinden op de stand in hal 8, stand E065. Het resellerprogramma van G DATA biedt wederverkopers oplossingen voor netwerkbeveiliging van hoge kwaliteit met een aantrekkelijke marge en verkoopondersteuning via marketing, opleiding, technische support en POS-materiaal.

G DATA biedt netwerkbeveiligingsproducten in twee edities: Business voor het MKB en Enterprise voor grotere ondernemingen. Resellers van G DATA krijgen beschikking over de volgende producten:
– G DATA AntiVirus Business 9.0 – centraalgestuurde virusbeveiliging. De managementserver bestuurt alle clients op desktops, notebooks en fileservers.
– G DATA AntiVirus Enterprise 9.0 – virusbescherming voor bedrijfsnetwerken met meer dan 1.000 werkposten. Centrale besturing en automatische beveiliging voor een onbeperkt aantal mail- en fileservers, desktops en notebooks.
– G DATA ClientSecurity Business 9.0 – beschermt clients in het netwerk met bekroonde antivirustechnologie en verschaft per werkpost een firewall.
– G DATA ClientSecurity Enterprise 9.0 – all-in beveiliging voor bedrijfsnetwerken met meer dan 1.000 werkplekken. De centrale besturing beschermt clients in een netwerk met bekroonde virusbescherming, client firewall en spam- en phishingbescherming.
– G DATA MailSecurity 9.0 – virus- en spambeveiliging voor e-mailberichten, die als gateway onafhankelijk van mailservers werkt en onder Windows en Linux onbeperkt met mailserversoftware kan worden gecombineerd. De G DATA MailSecurity maakt deel uit van de Enterprise edities.

Verkrijgbaarheid
De producten zijn verkrijgbaar via een licentiesysteem, waarbij voor elke klant een precieze aanbieding kan worden gemaakt voor het exacte aantal benodigde werkplekken. Klanten kunnen indien gewenst ook een CD en handleiding ontvangen. Alle G DATA bedrijfsoplossingen zijn Vista-proof en te gebruiken met Windows 2000, XP, of Server 2003. De software is ook in het Nederlands beschikbaar.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    5 must-haves om video-onderzoek een boost te geven

    Over toekomstbestendig video-onderzoek

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Check Point legt ernstige beveiligingslekken bloot in Microsoft Teams 

    Innovatie & Transformatie

    Schaduw-ai en het risico voor organisaties

    Data & AI

    Kort: OpenAI en AWS sluiten miljardendeal, Microsoft zet ai-hub op in VAE (en meer)

    Security & Awareness

    De onmisbare rol van technologie en menselijk bewustzijn bij beeldverificatie

    ai saas ondersteboven
    Innovatie & Transformatie

    Kort: Saas op de kop, twee derde bedrijven zegt ai-potentieel niet waar te maken (en meer)

    Nvidia 1 miljoen dollar
    Data & AI

    Kort: Nvidia pompt één miljard in Nokia, BOM 1 miljoen in Konekti (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs