Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Emile Kramers leidt Business Intelligence Accenture

13 november 2008 - 16:01ActueelCarrièreAccenture
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Accenture, organisatie voor Consulting, Technology en Outsourcing, heeft Emile Kramers per 1 oktober aangesteld als Senior Executive binnen AIMS (Accenture Information Management Services).

Kramers zal zich vanuit deze afdeling vooral richten op de verdere ontwikkeling van Business Intelligence (BI). Business Intelligence is gericht op het verzamelen en analyseren van interne en externe informatie, die vervolgens leidt tot kennis en toegevoegde waarde voor de organisatie. Belangrijkste redenen om BI-oplossingen te gebruiken zijn onder andere de continue veranderende bedrijfs- en marktomstandigheden, de noodzaak om het rendement van investeringskosten te maximaliseren en het voldoen aan wet- en regelgeving. BI ondersteunt besluitvorming op strategisch, tactisch en operationeel niveau. Zeker in het huidige economische klimaat speelt deze technologie een grote rol en is er een toenemende vraag naar BI zichtbaar.
Accenture speelt met de aanstelling van Kramers in op deze trend, door zijn BI services uit te breiden en zo te kunnen voldoen aan de groeiende vraag vanuit de markt.
Voordat Kramers bij Accenture in dienst trad, werkte hij ruim veertien jaar bij Atos Origin, waar hij als Director Business Intelligence verantwoordelijk was voor significante groei in omzet en marktaandeel. Tot 1 oktober bekleedde Kramers bij Atos Origin anderhalf jaar de functie van Director SAP Practice, waar hij onder meer verantwoordelijk was voor een transformatie programma ter verbetering van de commerciële en operationele prestatie. Voordat hij binnen Atos Origin verantwoordelijk was voor de Business Intelligence praktijk, heeft hij diverse consultantfuncties en commerciële rollen vervuld.
Kramers over zijn benoeming als Senior Executive: "Accenture combineert als geen ander visie, kennis van Business Intelligence én de mogelijkheden van internationale sourcing, daarmee is de organisatie een belangrijke speler in de BI markt. Ik ben er dan ook trots op om hier te werken. Bovendien geeft deze functie mij de gelegenheid om mijn vaardigheden en kennis op het gebied van BI in te zetten en zo deze service van Accenture verder uit te breiden."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Bert Hubert: over nerds versus bestuurders

    Carrière

    Goddijn en Vigreux, mede-oprichters TomTom, vertrekken

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Opnieuw Big Mac voor Capgemini, Odin koopt Proxsys (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Van ai-experiment naar succesvolle use-case (maar waar begin je?)

    Overheid

    Den Haag koopt voormalig Aegon-hoofdkantoor voor House of Cyber

    Governance & Privacy

    Kort: Gemeenten boeken weinig winst in security, VGZ verlengt werkplekcontract met OGD (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs