Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Networking & Connectivity » Networking

Nedstat en Tripolis starten samenwerking

05 december 2008 - 09:23ActueelNetworkingNedstatTripolis Solutions

Tripolis, een van de eerste Europese email service providers (ESP) en Nedstat, Europees leider in web analytics, bundelen hun de krachten om een naadloze integratie van hun producten te realiseren. De conversie van e-mail campagnes kan aanzienlijk worden verhoogd door op gedrag gebaseerde doelgroepen te selecteren en deze gericht e-mail berichten te sturen.

Deze nieuwe partnerovereenkomst stelt gemeenschappelijke klanten in staat accuraat en real-time inzicht te krijgen in het gedrag van ontvangers nadat zij doorgeklikt hebben naar de website. In Sitestat kan waardevolle informatie zoals het aantal verstuurde e-mails, bounce-, open- en click through rate worden geanalyseerd in combinatie met on-site gedrag en conversie. Met de eenvoudige ‘drag and drop’ functionaliteit kunnen gebruikers bezoekersgroepen selecteren die niet geconverteerd zijn, om deze vervolgens vanuit Tripolis Dialogue een gerichte re-mail te versturen.

Willem Stam, Partner bij Tripolis: "Klanten willen steeds gerichter gaan e-maillen om zo de effectiviteit van hun campagnes te verhogen. De integratie met Sitestat stelt hen in staat dat op een eenvoudige wijze te realiseren. Het on-site gedrag van bezoekers wordt direct gebruikt om de conversie van de e-mail campagnes te verbeteren."

Michiel Eielts, VP Partnerships bij Nedstat: "Het is gebleken dat het gebruik van behavioural data bij campagnes de conversie aanzienlijk verhoogt. Ons development team heeft prachtig werk geleverd door deze geavanceerde functionaliteit in te bouwen, waardoor iedere marketing professional er eenvoudig mee aan de slag kan."

De integratie is per direct beschikbaar voor alle gemeenschappelijke klanten van Sitestat en Tripolis

Meer over

DienstenTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Networking

    Kort: CSR bezorgd over vitale infrastructuur, QuTech brengt quantumprocessor Tuna-177 uit (en meer)

    datacenter groei
    Networking

    Overnames en netwerkuitbreiding stuwen groei Eurofiber

    Networking

    Ridderorde voor it’ers Akkerhuis, Bongers en Koolen

    Networking

    ‘Punt-nl’ viert 40-jarig jubileum

    Networking

    Microsoft onthult netwerktechnieken die datacenters zuiniger maken

    Networking

    EY pleit voor verplichte e‑facturatie Nederlandse ondernemers vanaf 2030

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs