Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Zebra introduceert eerste mobiele thermisch transfer en RFID-printer

09 december 2008 - 15:13ActueelCloud & InfrastructuurZebra

Zebra Technologies, internationaal leverancier van on-demand print- en automatische identificatieoplossingen, presenteert de P4T/RP4T-printer, ‘s werelds eerste mobiele thermische transfer en/of RFID-printer. De draagbare P4T en RFID-enabled RP4T mobiele printers zijn ideaal voor applicaties die gebruikt worden door de overheid, productiebedrijven, transport en logistieke ondernemingen en buitendienstmedewerkers.

Als uitbreiding op eerdere modellen met direct thermische/thermische transferversie en RFID, voegt Zebra mobiliteit toe om te voldoen aan de wensen van klanten en partners. Eindgebruikers kunnen nu overal en altijd labels printen waardoor de data en asset tracking wordt verbeterd en de efficiëntie toeneemt.

"We zijn erin geslaagd om een gebruiksvriendelijke, compacte printer te ontwikkelingen met bijzonder veel nieuwe functionaliteit. Hiermee breiden wij de toepassingsmogelijkheden van onze mobiele printproducten verder uit. Wereldwijd hebben we al meer dan een miljoen mobiele printers verkocht en zien voor de (R)P4T nieuwe mogelijkheden, die wij met onze huidige mobiele printers niet konden invullen", stelt Mikel van Urk, Regional Sales Manager Benelux bij Zebra Technologies.

In combinatie met de Zebra thermische transfer supplies produceert de draagbare P4T duurzame en robuuste barcodelabels en bonnen. De RP4T met RFID-functionaliteit is bovendien zeer geschikt voor UHF EPC Gen 2 smart labeling-applicaties.

"De P4T en RP4T mobiele printers zijn zeer geschikt voor on-demand label printing op locaties in de buitenomgeving. De labels kunnen gebruikt worden in de meest extreme omstandigheden, zoals warmte, kou en vochtige klimaten. Het compacte, ergonomische ontwerp maakt de printer bovendien zeer geschikt voor toepassingen binnen productieomgevingen, opslagruimtes of andere industriële locaties waarbij de leesbaarheid van de labels voor langere tijd gewaarborgd moet zijn", voegt Van Urk toe.

De P4T en RP4T zijn beschikbaar met een 8 MB flash of 16 MB SRAM geheugen en als thermische of direct thermische transferversie. De mobiele printer is uitgerust met een 32-bit processor en USB-connectiviteit waardoor zowel draadloze connectiviteit als verbinding via kabel mogelijk is. Ribbons en media kunnen bovendien zeer eenvoudig geladen worden. De Wi-Fi Protected Access (WPA2)-beveiliging zorgt bovendien voor een betere bescherming van data en gebruikeridentificatie. De P4T en RP4T ondersteunen ook het passieve EPC Class 1 en 2-protocol.

Bezoek voor meer informatie over de P4T en RP4T-printer: www.zebra.com.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Schaduw-ai en het risico voor organisaties

    Data & AI

    Kort: OpenAI en AWS sluiten miljardendeal, Microsoft zet ai-hub op in VAE (en meer)

    Software & Development

    Vibe coding en het lot van de developer

    Cloud & Infrastructuur

    Eurofiber en Open Dutch Fiber slaan handen verder ineen

    EU digitale
    Cloud & Infrastructuur

    Nederland in Europees consortium voor digitale gemeenschapsgoederen

    Software & Development

    Verkeerde configuratie bij Azure leidt tot veel storingen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs