Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Blue Coat rondt integratie van Packeteer af

11 december 2008 - 09:31ActueelIT Strategy & GovernanceBlue coat
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Blue Coat Systems, speler op het gebied van application delivery networking via WAN en beveiligde toegang tot internet, maakt bekend dat het de laatste fase van de integratie van de activiteiten van Packeteer en Blue Coat heeft afgerond.

Dit is in slechts zes maanden volbracht. Dankzij geïntegreerde bedrijfsprocessen, informatiesystemen, servicecontracten en prijzen kan Blue Coat de ruim 15.000 klanten en 2.800 verkooppartners wereldwijd nog beter van dienst zijn,zo meent Blue Coat  Tijdens het integratieproces bracht Blue Coat de bedrijfssystemen en -processen op één lijn om kostenverlaging en efficiëntieverbetering te realiseren. Zo werden de dienstenorganisaties van beide bedrijven gecombineerd en werden ruim 42.000 dienstenbestanden en 11.000 dienstencontracten gemigreerd. Blue Coat beheert nu de dienstencontracten voor PacketShaper appliances via het BlueTouch serviceprogramma, dat standaard bestaat uit 24/7 ondersteuning vanuit zes dienstencentra wereldwijd. Dit is een uitbreiding van het standaard dienstencontracten portfolio van Packeteer die over het algemeen slechts ondersteuning boden van 8.00 tot 17.00 uur.

Blue Coat heeft ook de SKU-structuur vereenvoudigd voor PacketShaper appliances om de verkoop verder te verbeteren. Door het verminderen van het aantal SKU’s die voor PacketShaper besteld kunnen worden van 200 naar 30, maakt Blue Coat het eenvoudiger voor verkooppartners en klanten om appliances te bestellen. Deze verbetering is vooral belangrijk voor het implementeren van grote projecten rond IP-telefonie, videoconferencing, thin-clients en prestatiebeheer. Blue Coat zal bovendien in 2009 de merknaam Blue Coat ook voeren op de PacketShaper appliances.

Om cross-selling binnen het verkoopkanaal te stimuleren heeft Blue Coat het FASTRACK partnerprogramma gelanceerd. Ruim 415 verkooppartners van Blue Coat verkopen nu zowel PacketShaper als ProxySG appliances. Om hen hierin te ondersteunen organiseerde Blue Coat succesvolle bijeenkomsten in Noord Amerika en EMEA voor partners, wereldwijde systems integrators en distributeurs.

"Doordat de succesvolle integratie van de twee bedrijven zo snel verliep kunnen we ons nu volledig concentreren op de verdere ontwikkeling van hulpmiddelen die bedrijven nodig hebben om voorrangsregels op te stellen voor het applicatieverkeer op hun netwerk," zegt Jerome Waaldijk, Territory Manager Benelux van Blue Coat. "We optimaliseren dit applicatieverkeer bovendien om zodoende de kritische bedrijfsprocessen te versnellen. We blijven investeren in onze PacketShaper en ProxySG appliances zodat we klanten uitgebreide oplossingen kunnen bieden voor inzicht, versnelling en beveiliging van hun applicatieverkeer. Dat zijn immers de essentiële bouwstenen voor application delivery networking."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Data & AI

    Ai-hype maakt plaats voor nuchterheid: ‘Geen autonoom won­der­mid­del’

    Cloud & Infrastructure

    ASML schroeft productie chipmachines maximaal op

    IT Strategy & Governance

    Nederland derde op EU-innovatieranglijst

    Soevereiniteit

    Toezichthouders pleiten voor versnelling digitale autonomie

    IT Strategy & Governance

    Betrouwbare Ai? 7 criteria voor verantwoord gebruik

    IT Strategy & Governance

    Nederland krijgt agentschap voor disruptieve innovaties naar voorbeeld van Darpa

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs