Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Infradata is Juniper Elite Partner Advanced Security

06 januari 2009 - 09:15ActueelSecurity & AwarenessInfradataJuniper Networks
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Infradata is door Juniper Networks benoemd tot Elite Partner Advanced Security.

Het bedrijf was al geruime tijd Elite Partner van Juniper Networks in de specialisatie Service Provider Infrastructure en de specialisatie Enterprise Networking. Daar komt nu Advanced Security als derde bij. Infradata heeft als enige onafhankelijke network integrator de drievoudige Elite Partner status.

Elite Partner Advanced Security heeft betrekking op de Firewall-, VPN-, Intrusion Detection and Prevention- en SSL VPN-producten van Juniper Networks. Infradata heeft deze hoogst haalbare partnerstatus verdiend vanwege zijn technische expertise op het gebied van ontwerp, integratie, ondersteuning en beheer van de Juniper security oplossingen. Infradata biedt zijn klanten tevens 24×7 ondersteuning via het web, e-mail en telefoon.

Daarnaast draaien steeds meer Juniper security producten op JUNOS: het Netwerk operating systeem van Juniper. Infradata heeft, gezien zijn achtergrond in routing, jarenlange ervaring met JUNOS. Hierdoor heeft Infradata een perfecte uitgangspositie wanneer ook andere Juniper security producten geschikt worden gemaakt voor JUNOS. Klanten van Infradata profiteren hierdoor van maximale ondersteuning voor wat betreft zowel routing- en switching producten, als beveiligingsproducten van Juniper Networks.

"Door te investeren in een goede samenwerking met leveranciers zoals Juniper Networks, is Infradata enorm gegroeid", zegt Leon de Keijzer, Managing Director van Infradata. "We zijn erg content met deze derde Elite Partner status. Wij zien deze benoeming als een bevestiging van onze inspanningen op het gebied van de Juniper security oplossingen. Hierbij hebben onze ervaren en gecertificeerde engineers een doorslaggevende rol gespeeld. We zijn dan ook erg trots op ons team dat deze benoeming tot drievoudige Elite Partner bij Juniper Networks mogelijk gemaakt heeft."

"Infradata zet zich zichtbaar in voor onze producten en levert hierbij een fantastische dienstverlening. Het is voor ons dan ook niet meer dan logisch om de Elite Partner Advanced Security status aan dit bedrijf toe te kennen. We zien uit naar verdere nauwe samenwerking in de toekomst", zegt Paul de Goede, Channel Manager Benelux bij Juniper Networks.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    5 must-haves om video-onderzoek een boost te geven

    Over toekomstbestendig video-onderzoek

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Een echte geïntegreerde AI oplossing

    Efficiëntie door een geïntegreerde AI oplossing met Mobile XL Mobile XL helpt organisaties bij het toepassen van AI binnen hun...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Nederlandse Digitaliseringsstrategie: samen doen

    Security & Awareness

    50 miljoen subsidie voor Europese cybersecurity-innovatie

    datacenter
    Data & AI

    Kort: CO2-rapporten belemmeren verduurzaming datacenters, Nexperia mag weer (en meer)

    Carrière

    Aart Jochem stopt als ciso Rijk

    Security & Awareness

    Siam in de praktijk: 4 valkuilen (én oplossingen)

    Overname M&A
    Security & Awareness

    Kort: Weer diverse overnames, Zander Labs wint Tech Fast 50 (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs