Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Sims Recycling Solutions versterkt management

09 januari 2009 - 10:50ActueelIT Strategy & GovernanceSims Recycling
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Sims Recycling Solutions heeft een volgende stap gezet in de professionalisering  van de internationale organisatie.

De Nederlanders Henk Neutkens en René Kik zijn benoemd in nieuwe managementposities en Willem Jan van Amersfoort is de nieuwe algemeen directeur Benelux van de dienstverlener op het gebied van Elektronica Recycling (WEEE) en Hergebruik (Asset Recovery).

Sims Recycling Solutions is onderdeel van de Sims Group en biedt bedrijven wereldwijd oplossingen voor gecontroleerd hergebruik en recycling van afgedankte en/of overtollige elektronische apparatuur en componenten met vestigingen in onder meer Nederland, België, Duitsland, Scandinavië, UK, Verenigde Staten, India en Australië.

Henk Neutkens is aangesteld als technical director e-recycling. Hij zal samen met de regionale technische teams werken aan nieuwe technieken voor het scheiden van materialen voor de wereldwijde e-recycling van Sims Recycling Solutions. Daarnaast is hij de vraagbaak voor regionale directeuren voor het verbeteren van de technische processen en productstromen. Neutkens was hiervoor werkzaam in een managementfunctie bij Sims Recycling Solutions Benelux. Hij rapporteert direct aan Graham Davy, CEO van Sims Recycling Solutions.

René Kik is aangesteld als commercial director voor Europa en is verantwoordelijk voor relaties met huidige en nieuwe klanten en de verdere uitbreiding van het Europese netwerk van vestigingen. Daarnaast zal hij zich richten op de samenwerking tussen de verschillende landen en regio’s en assisteren in strategische initiatieven. Klik was hiervoor werkzaam in een managementfunctie bij Sims Recycling Solutions Benelux. Hij rapporteert aan Hans Otto Hagemann, regional director voor Europa.

Willem-Jan van Amersfoort is aangesteld als general manager Benelux en is eindverantwoordelijk voor de vestigingen in Eindhoven, Echt en St. Niklaas. Hij was eerder werkzaam in verschillende logistieke en supply chain managementfuncties bij Vodafone, Frans Maas en Medtronic. Meest recentelijk werkte hij als managing director bij IPP Logical.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    shutterstock_2492545613

    Partnerartikel
    Digital Transformation

    Digitale transformatie én digitale aut...

    Organisaties willen sneller digitaliseren, slimmer werken met data en profiteren van de mogelijkheden van cloudtechnologie en kunstmatige intelligentie. Tegelijkertijd groeit de behoefte om controle te houden over gegevens, infrastructuur en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    IT Strategy & Governance

    ‘Ontsnappende ai-agents? Dat is ook heel veel marketing’

    IT Industry news

    Auctivo veilt 144 vintage Apple-items

    Zorg

    Kort: LUMC test wondanalyse met ai, HeadFirst Global wordt Vertage (en meer)

    Data & AI

    Door ai nemen it-dienstverleners afscheid van het uurtje-factuurtje

    IT Industry news

    40 miljoen beschikbaar voor wedstrijd energiezuinige ai-chips

    IT Strategy & Governance

    Vier nieuwe opdrachten voor de cio

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs