Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Fujitsu reorganiseert imaging-divisie

19 januari 2009 - 10:22ActueelInnovatie & TransformatieFujitsu
Mireille Sampimon
Mireille Sampimon

Fujitsu Europe Limited heeft haar imaging verkoopdivisie grondig gereorganiseerd. Om de partners te ondersteunen zet de vendor gespecialiseerde sales-teams in die bekend zijn met de regionale marktomstandigheden. Vanaf februari komen er nieuwe channel marketingconcepten en extra partnercategorieën.

Via op maat gemaakte sales-support activiteiten voor individuele bedrijfsomgevingen wil Fujitsu de regionale kanalen stimuleren. De vendor verkoopt zijn imaging producten uitsluitend via partners. De bedrijfsreorganisatie moet Fujitsu’s verkoopactiviteiten in de totale EMEA-regio optimaliseren en zorgen voor een efficiënte inzet van middelen. Dit zorgt voor een toename van de bedrijfskansen en inkomsten van Fujitsu’s channel partners. Om flexibiliteit en efficiency in het kanaal te garanderen, zet Fujitsu gespecialiseerde sales-teams in die bekend zijn met de regionale marktomstandigheden.

De nieuwe EMEA Imaging Sales Group wordt aangevoerd door Mike Nelson. Hij is verantwoordelijk voor sales operations en marketingstrategieën. Nederland valt onder de verantwoordelijkheid van regional sales director Groot-Brittanië, Frankrijk, Benelux, Midden-Oosten en Afrika Matthew Beavis.

Enzo Capobianco is aangesteld als channel marketing manager,. Hij is verantwoordelijk voor Fujitsu’s Imaging Channel Marketingactiviteiten in de EMEA-regio. Hij zal Fujitsu’s Imaging Channel Programma verder ontwikkelen en andere sleutelactiviteiten voor het kanaal aansturen.

General manager sales operations Fujitsu Europe Limited Mike Nelson verwacht veel van de nieuwe strategie:  "Nauwe samenwerking op alle niveaus en duidelijke kennis van regionale markten en behoeften van onze klanten, plaatsen ons in de unieke positie dat we elke individuele klant kunnen helpen bij het versterken en uitbouwen van diens business met ons."

Om de band met de EMEA imaging partners verder aan te halen, organiseert Fujitsu voor de tweede maal een Imaging Channel Conferentie. Deze vindt plaats van 11 tot en met 13 februari 2009 in Marrakech, Marokko. De 3-daagse conventie biedt mogelijkheden voor ontmoetingen met belangrijke spelers uit de internationale imaging industrie.

Fujitsu verwacht driehonderd partners op het evenement. Zij kunnen huidige en toekomstige producten en bedrijfs-ontwikkelingen bekijken, nieuwe technologieën verkennen en informatie over de laatste trends uit te wisselen met marktanalisten. Tevens zal op het event het startsein worden gegeven voor de uitbreiding van Fujitsu’s Imaging Partner Programma dat vorm krijgt via nieuwe channel marketingconcepten, extra channel partnercategorieën en gespecialiseerde initiatieven zoals gepersonaliseerde sales en service training.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Van ai-experiment naar succesvolle use-case (maar waar begin je?)

    Data & AI

    Brein en bytes in perfecte harmonie: Advanced Neural Control won Computable Award 2025

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Almere staat bij Barcelona op de kaart, weer overname TMC (en meer)

    informatiebeveiliging proactieve zorg
    Innovatie & Transformatie

    6 bedrijven, 230 miljoen per jaar – en niemand die zich afvraagt wat er gebeurt als er eentje omvalt

    Innovatie & Transformatie

    Nokia trekt aandacht op MWC26 met ai-ran en goedkopere 5G

    Cloud & Infrastructuur

    Vodafone dringt tijdens MWC26 aan op meer samenwerking in de ruimte

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs