Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Acer Aspire One met groter scherm

09 februari 2009 - 15:42ActueelCloud & InfrastructuurAcer Benelux
Henk Boot
Henk Boot

Acer introduceert een nieuw topmodel in de Aspire One netbookreeks. De nieuwe netbook is compleet uitgerust met een 10-inch beeldscherm, Windows XP en geïntegreerde Bluetooth en is ontworpen voor een snel, simpel en zeer eigentijds mobiel gebruik.

Een jaar nadat de eerste modellen op de markt verschenen, hebben netbooks de pc-markt compleet veranderd. Netbooks hebben een nieuw marktsegment doen ontstaan, dat de gebruikers zelf hebben gecreëerd vanuit de behoefte om altijd en overal online te zijn. Asus beet het spits af met de Eeepc, maar Acer was een snelle volger met de Aspite One-lijn.

De nieuwe ultradunne en gestroomlijnde 10-inch Aspire One is leverbaar in vier hoogglans kleuren: wit, blauw, rood en zwart. De Aspire One heeft een 10.1-inch WSVGA LED backlight scherm met een resolutie van 1024×600 pixels dat een bredere beeldweergave geeft. In de schermrand aan de bovenzijde zit de Acer Crystal Eye webcam, geoptimaliseerd voor slecht verlichte omgevingen, die de gebruiker verbonden houdt met de online wereld via live video streaming, video chats en conferenties. De netbook wordt standaard geleverd met ingebouwde 802.11b/g Wi-Fi en Acer Signal Up technologie voor het verbinden met draadloze netwerken. Daarnaast is er Bluetooth aan boord, dat ook gespecificeerd kan worden met naar keuze ingebouwde WiMAX of 3G draadloze technologieën voor onbeperkte connectiviteit.

De Aspire One draait op een Intel Atom-processor met Mobile Intel 945GSE Express Chipset of Mobile Intel 82801GBM Chipset en wordt geleverd met maximaal 2 GB DDR geheugen. De interne harde schijf biedt 160 GB aan opslagruimte en daarnaast is er een multi-in-één cardreader aanwezig.

Het gebruikte besturingssysteem is Windows XP Home Extra voorgeïnstalleerde software omvat Acer eRecovery Management, Acer Launch Manager, Adobe Reader, en proefversies van McAfee Internet Security Suite en Microsoft Office 2007.

Meer over

BluetoothLaptopsNetbooksWindows XP

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    OT monitoring herzien: van inzicht naa...

    Monitoring en logging van netwerkverkeer vormen een onmisbare basis voor OT security. Tegelijkertijd groeit het besef dat zichtbaarheid op zichzelf het risico niet verlaagt. In een omgeving met toenemende dreigingen,...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Acer-baas ruimt veld wegens tabletstrategie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs