Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Backup-Connect levert webdienst voor garage

16 februari 2009 - 13:29ActueelInnovatie & TransformatieBackup-Connect
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Het Nederlandse Backup-Connect werkt samen met de Belgische softwareleverancier Dynamic Software aan een online backup-dienst voor garagebedrijven. Het gaat om een webdienst bij het erp-programma Flexigar2000.

Leverancier van webdiensten Backup-Connect is een samenwerking aangegaan met de Belgische leverancier Dynamic Software. Het Nederlandse bedrijf heeft een online backup-dienst ontwikkeld van het softwarepakket Flexigar 2000 van de Belgische softwareleverancier. In dat erp-systeem voor middelgrote en kleine garagebedrijven worden gegevens over reparatieplanning, bestellingen van onderdelen en facturering vastgelegd. Het programma wordt gebruikt door garagebedrijven van de automerken Mercedes, Renault, Nissan en Ford.

De nieuwe webdienst is twee weken op de markt. Sinds die tijd hebben zeventig klanten de webdienst afgenomen. Hilco de Roo van Backup-Connect hoopt dat op termijn alle vijfhonderd klanten die Flexigar2000 gebruiken, ook de online backup-dienst afnemen. De samenwerkende bedrijven willen hun product ook op Nederlandse garagehouders richten.

Kredietcrisis: vooral reparaties

Volgens De Roo worden de investeringen van de autobranche in de webdienst nauwelijks gehinderd door de slechte economische omstandigheden. "De autobranche heeft het vooral moeilijk met de verkoop van nieuwe auto’s. Het onderhoud loopt juist goed omdat veel mensen geen geld uit willen geven aan nieuwe auto’s. Onze webdienst sluit aan bij de vraag van garagebedrijven om de planning van reparaties, het boeken van facturen en bestellen van onderdelen te automatiseren en via een webdienst op te slaan."

Backup-Connect, waarvan de hoofdvestiging in Almere is gevestigd, levert online-backup-diensten op bestaande software van andere leveranciers. De gegevens worden opgeslagen op eigen hardware in het datacenter van de Amsterdam Internet Exchange. Daar draait ook de eigen backup-managementsoftware. De webdienst wordt via partners en resellers in zestien verschillende landen verkocht.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelData & AI

    Handelsoorlog zet druk op technologiesector, maar biedt ook kansen

    OpinieSoftware & Development

    Softwareontwikkeling: tijdperk van óf kopen óf bouwen is voorbij

    AchtergrondData & AI

    Sam Altman (OpenAI): ‘Just do it: bedrijven moeten ai nu omarmen’

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Stem nu voor de Computable Awards 2025!

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Apple bepaald geen voorloper met ai

    ActueelCarrière

    Kort: Asus vangt bot bij rechter om thuiswerken, 145,5 miljoen EU-subsidie voor cyberbeveiliging (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs