Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure

Dell viert eerste verjaardag partnerprogramma

23 februari 2009 - 13:02ActueelCloud & InfrastructureDell

Dell viert deze maand februari de eerste verjaardag van de Europese introductie van zijn -programma. Twee maanden na de Amerikaanse introductie van PartnerDirect in december 2007 werd het programma geïntroduceerd in 19 Europese landen.

Gedurende de eerste twaalf maanden van het programma zijn er meer dan 15.000 geregistreerde partners tot het programma toegetreden en meer dan 100 partners gecertificeerd, aldus Dell in een persbericht. "Elke Europese regio kent zijn specifieke behoeften. Toen we met ons Europese PartnerDirect-programma van start gingen, wilden we onze partners daarom een ervaring bieden die naadloos op de lokale situatie aansloot", aldus Erik Preisser, Channel Director Benelux bij Dell in het persbericht. "We hadden dit onmogelijk kunnen bewerkstelligen als we niet naar onze partners hadden geluisterd. Om deze reden hebben wij er consequent naar gestreefd om de feedback van onze partners in te zetten om een helder, winstgevend en partnergericht programma te ontwikkelen. Hoewel we in 2008 een vliegende start in de EMEA-regio maakten, is er nog altijd volop potentieel aanwezig om het PartnerDirect-programma verder uit te breiden. In 2009 zullen we ons programma versterken door de samenwerking tussen onze directe en indirecte activiteiten verder te versnellen en meer te promoten. Iedereen weet dat dit een moeilijk jaar zal worden als gevolg van het economische klimaat, maar we zullen alles in onze macht doen om ervoor te zorgen dat het PartnerDirect-programma onze partners van de nodige ondersteuning voorziet en hen helpt om ondanks de recessie winstgevend te blijven".

Wereldwijd kent het PartnerDirect-programma 35.000 geregistreerde partners in 148 landen, die het portaal in 19 verschillende talen kunnen gebruiken. Gedurende de eerste negen maanden van het boekjaar 2009 vertoonden de wereldwijde channel activiteiten van Dell een aanzienlijk snellere groei dan de rest van de branche, zo meldt Dell in het persbericht. 

Een deelnemer aan het PartnerDirect-programma in Nederland is SLTN. Herman Hamstra, verantwoordelijk voor de relatie met Dell bij SLTN, vertelt in het persbericht: "Het PartnerDirect-programma biedt ons alle ondersteuning die we nodig hebben om onze klanten te helpen om hun kosten te reduceren en hun IT-aanpak te vereenvoudigen". Hamstra is met name enthousiast over de toegankelijke en open opstelling van Dell: "We kunnen de telefoon pakken en direct met onze Dell Channel Development Manager bellen in de wetenschap dat hij werkelijke belangstelling zal tonen voor onze problemen, niet alleen vanuit kortetermijnperspectief, maar ook om voor een duurzame winstgevendheid van ons aanbod van Dell-oplossingen te zorgen".

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Netwerk als cruciale securitylaag

    Waarom connectiviteit een sleutelrol krijgt in moderne security

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Digitale werkplek

    Kort: Rijk neemt Eset in de arm, actie Extinction Rebellion tegen datacenter Microsoft (en meer)

    Digitale werkplek

    Grote inhuurcontracten domineren sourcingmarkt tweede kwartaal

    Security & Risk

    Oorlog begint niet met een schot, maar met een storing

    Cloud & Infrastructure

    QuiX Quantum-mijlpaal bij fotonische quantum computing

    Cloud & Infrastructure

    ASML schroeft productie chipmachines maximaal op

    Security & Risk

    Kort: Camping-datalek treft kampeerders, datacenter Microsoft goed voor 1 procent NL-stroomverbruik (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs