Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Mamut eert partners met Partner Excellence Awards

23 februari 2009 - 13:473 minuten leestijdActueelSoftware & DevelopmentMamut
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Mamut heeft de winnaars van de Nederlandse Mamut Partner Excellence Awards 2008 bekend gemaakt.

De Mamut Partner of the Year 2008 is Solidion ICT Solutions geworden. De Mamut Integrator of the Year 2008 is het Utrechtse RedAnt Internet Solutions. In de derde categorie, de Mamut New Partner of the Year, is Kiebiss als winnaar verkozen.

Mamut reikt deze Awards in Nederland in deze vorm voor het eerst uit. Alle winnaar ontvangen een plakkaat, een Mamut Excellence Award 2008 logo voor op de website en een artikelvermelding op het partnerweb. De winnaars worden gekozen om hun uitmuntend bedrijfsresultaat, maar ook om hun innovativiteit en kennis. Dave Kroder, country manager Mamut Nederland: "Mamut heeft een uitgebreid partnerprogramma, waarbij de mogelijkheid tot maatwerk onderscheidend is. Dit partnerkanaal is dan ook essentieel voor het succes van Mamut in Nederland. Met deze prijs wil Mamut haar waardering uitspreken naar haar partners en de waarde van hun werk onderstrepen".

Mamut Partner of the Year 2008
Met een groei van bijna 100% heeft Partner of the Year 2008 Solidion ICT Solutions zijn directe Mamut omzet verdubbeld. Het is hiermee de grootste Mamut Partner in Nederland. Daarnaast heeft de Partner of the Year 2008 op diverse manieren toegevoegde waarde geleverd, zowel naar de markt als naar Mamut; werkt het bedrijf continue nieuwe Mamut gerelateerde ideeën uit; en heeft het een groot aantal Mamut implementaties afgeleverd. Creativiteit, vindingrijkheid en verkoop slagvaardigheid zijn succesfactoren voor deze partner.

Mamut Integrator of the Year 2008
De Mamut Integrator of the Year heeft in 2008 diverse additionele producten met behulp van de Mamut API in de markt gezet en verbeterd. De API kennis van RedAnt Internet Solutions wordt intern geprezen, de additionele producten zijn kwalitatief goed, hebben een duidelijke en gemakkelijke werkwijze en zijn op een professionele manier in de markt gezet.

Mamut New Partner of the Year 2008
In 2008 heeft Mamut 20 nieuwe partners mogen verwelkomen. Kiebiss heeft zich in deze groep weten te onderscheiden door het enthousiasme en directe verkopen in de eerste zes maanden als Mamut Partner. De New Partner of the Year heeft alle certificeringen doorlopen en heeft potentie om zich te ontwikkelen tot een nog betere, succesvolle en kennisrijke Mamut Partner.

Het Mamut Partner programma
Het Mamut Partner programma is het resellerprogramma van Mamut. Mamut Partners zijn er in diverse niveau’s afhankelijk van kennis, certificering en verkoopresultaat. Mamut levert partners interessante voorwaarden, de beste producten, persoonlijke ondersteuning en speciale partnertrainingen en certificeringen. De Mamut producten en diensten geven resellers de mogelijkheid om een interessant business model te bouwen, waar hun eigen inbreng in de vorm van consultancy, training, maatwerk en aanvullende diensten tot de mogelijkheid behoren.
Voor meer informatie http://www.mamut.com/nl/resellers/

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    OT monitoring herzien: van inzicht naa...

    Monitoring en logging van netwerkverkeer vormen een onmisbare basis voor OT security. Tegelijkertijd groeit het besef dat zichtbaarheid op zichzelf het risico niet verlaagt. In een omgeving met toenemende dreigingen,...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    geld
    Software & Development

    Investeerder Main haalt recordbedrag op: 5,25 miljard voor ai-enterprise software

    Software & Development

    Nieuwe Baan-generatie geeft met Rappit bedrijven grip op ai-gedreven softwareontwikkeling

    Carrière

    Kort: Project Enki bouwt ai-datacenters op zee, netwerken binnen drie jaar aan limiet (en meer)

    Software & Development

    AcICT waarschuwt voor it‑risico’s bij vernieuwing Van Brienenoordbrug

    Software & Development

    Nieuwe EU‑licentieregels zetten techsector aan het werk

    Overheid

    ‘Brief staatssecretaris over Fast Enterprises is half werk’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs