Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Van Vliet: Waar is m’n agenda?

31 maart 2009 - 11:39OpinieOverheid
Robert van Vliet
Robert van Vliet

Ik ben van slag. Ik had afgelopen week storing aan mijn elektronische agenda en dacht eens te gaan shoppen bij wat winkels naar nieuwe modellen. Wat blijkt? Nergens meer een te krijgen.

"Nee meneer dat zit tegenwoordig allemaal in mobiele telefoons", zegt een verkoper die nauwelijks ouder is dan mijn 15-jarige zoon. Ben ik nu zo ouderwets dat ik met een telefoon wil bellen, met een camera foto's maak en mijn afspraken in een agenda bijhoud? Ik wil helemaal niet alles tegelijk. Al was het alleen maar dat wanneer dat ene apparaat kapot gaat je volstrekt niets meer kan.

Tot nu toe kon ik mijn stelling aardig handhaven, hoewel je al geen telefoon meer kan kopen waar geen camera inzit. Overigens blijkt mijn iPAQ nog wel verkocht te worden via webwinkels, maar het feit dat hij niet meer in gewone winkels te koop is, zegt genoeg. Ik heb het er mee gehad, ik kijk eerst of ik mijn huidige iPAQ zelf kan maken en anders stoppen we met dit medium.

Goh, wat is het toch snel gegaan met de ontwikkeling van de elektronische agenda. Ik weet nog goed dat ik zo'n tien jaar geleden van papier overstapte naar de elektronische agenda. Hoewel ik jaarlijks zo'n mooie leren versie van een leverancier kreeg, koos ik voor de elektronische variant. Veel van mijn (oudere) collega's vonden het maar niets en zworen gewoon bij hun papieren versie, waar ze vrolijk in bleven kliederen.

Ik denk dat ik zo eerst maar naar de boekhandel ga voor een mooi leren agenda. Ze zijn vast in de aanbieding.

Robert van Vliet is adviseur e-overheid

Meer over

E-overheid

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Eén reactie op “Van Vliet: Waar is m’n agenda?”

    1. Ronald Vermeij schreef:
      3 april 2009 om 07:45

      Storing in je elektronische agenda overkomt je ook niet voor niets Robert. Niets is toeval in this quantum universe. Waarschijnlijk was ie te vol volgens je gevoel voor de belastingsgraad van je lichaam en geest systeem. Dus maakt je gevoel nu vanzelf, langs mistereuze weg, ruimte om de inhoud van je agenda eens te overdenken en doorvoelen 😉

      Succes met je nieuwe papieren agenda 🙂 en de ruimte die je je zelf gaat gunnen in de toekomst. Plan er als vast een vacantie in van een paar weken. Dan kun je de werkdruk ontvluchten en VOELEN hoe je er werkelijk aan toe bent.
      Happy Holidays, Bon Voyage Robert

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Budget Thuis

    Arshia Ghasempour
    Pijl naar rechts icoon

    CM Payments

    Anjeni Bedi (senior vice president CM Payments)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Datacenter in Vijfhuizen kan 9 jaar wachten op stroom

    Cloud & Infrastructuur

    Cloudsector voelt zich gepasseerd bij keuze voor StackIT [update]

    Overheid

    Kamer zet kabinet onder druk om DigiD‑contract alsnog te torpederen

    Software & Development

    Hoge Colleges van Staat ruilen Oracle in voor SAP S/4Hana  

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Zakelijk dipje deert KPN niet, burgerpetitie om DigiD (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Twijfels of ‘Lidl-cloud’ wel zo soeverein is

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs