Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Schouw vindt nieuwe reseller voor SI Foodware

16 april 2009 - 11:48ActueelInnovatie & Transformatie
Redactie Computable
Redactie Computable

Onlangs ondertekenden Technology Management en Schouw Informatisering een partnerovereenkomst. Daarmee is het in Engeland gevestigde ICT-bedrijf officieel reseller van SI Foodware in het Verenigd Koninkrijk. In dit gebied heeft Technology Management de exclusieve verkooprechten van SI Foodware.

De add-on SI Foodware biedt specifieke functionaliteit voor bedrijven in de voedingsmiddelenbranche. De add-on is ontwikkeld door Schouw Informatisering en gebaseerd op Microsoft Dynamics® NAV. Daarmee past de software uitstekend in het portfolio van Technology Management. Het in Wolverhampton (Engeland) gevestigde bedrijf richt zich op het midden- en kleinbedrijf. Tot de klantenkring behoren zowel logistieke als productiebedrijven, waaronder bedrijven in de voedingsmiddelenbranche. Technology Management implementeert een brede range aan oplossingen, waaronder ERP, Business Intelligence, E-business, HR-management en CRM. De implementatiespecialisten zijn onder meer erkend als Microsoft Gold Certified Partner.

Goede verwachtingen

Technology Management zal SI Foodware in het Verenigd Koninkrijk op de markt gaan brengen. Schouw Informatisering zal in de beginfase actief ondersteuning bieden. Gezien de expertise die de nieuwe reseller heeft op het gebied van Dynamics NAV, verwacht Schouw Informatisering dat deze binnen afzienbare tijd zelfstandig implementatietrajecten kan uitvoeren. Beide partners zien veel kansen op de markt. In het Verenigd Koninkrijk is, net als in veel andere Europese landen, behoefte aan een branchespecifieke standaardoplossing als SI Foodware.

Vierde reseller in Europa

Het partnership met Technology Management past in de internationalisatiestrategie van Schouw Informatisering. Als Independent Software Vendor (ISV) van Microsoft brengt het Brabantse softwarebedrijf zijn eigen oplossingen op de markt. In 2006 begon de Europese expansie met een zelfstandige vestiging in België (Strategic IT). In 2008 volgden resellers in Frankrijk (Isatech) en Portugal (CPCis). Naar verwachting zullen op korte termijn contracten met resellers in andere landen worden getekend.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Carrière

    Project architect Frank over IT bij UW...

    ‘De grootste uitdaging voor ons zit in hóé we de dingen doen.’ Frank is project architect en werkt aan het...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    de boot gemist. that ship has sailed, ai
    Innovatie & Transformatie

    Kort: Nederland moet meer innoveren, ai vooral gebruikt om juniorbanen te snoeien (en meer)

    Governance & Privacy

    It-benchmark-expert Metri Consulting staat weer op eigen benen 

    digitale adviseur
    Financiële dienstverlening

    Data en ai maken van accountant digitale adviseur

    Security & Awareness

    Fraudepreventie in betalingen: van kostenpost naar innovatie

    drone
    Data & AI

    Kort: Drones mogen… boven de Noordzee, SAS’ no-code-tool voor ongestructureerde data (en meer)

    destabilisatie AgentKit
    Software & Development

    AgentKit: OpenAI’s katalysator én disruptor voor de ai-markt

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs