Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

WatchGuard past partnerprogramma aan

19 mei 2009 - 12:33ActueelSecurity & Awareness
Mireille Sampimon
Mireille Sampimon

WatchGuard, leverancier van VPN- en UTM firewall-oplossingen, breidt zijn partnerprogramma uit. Dit heeft alles te maken met de keuze van het bedrijf om ‘meer de managed serviceskant op te gaan’, zegt Marco Weeber regional sales manager Benelux, Nordics, Middle East en Africa.

WatchGuard presenteert in juni zijn nieuwe besturingssysteem FirewareXTM. Met behulp hiervan kunnen resellers Security as a Service aanbieden. Een extra aanbod dat hierbij gedaan kan worden is 24-uurs ondersteuning vanuit WatchGuards Europese support center dat eind vorig jaar in Amsterdam is ingericht. Als gevolg hiervan worden een aantal voorwaarden en voordelen aan WatchGuards Secure Partner Programm toegevoegd.

Resellers die de Professional of Expert Partnership-status willen halen of houden zullen ook mensen moeten trainen op het gebied van managed services. Daarom komt er naast de technische Basic- en Advanced training een derde technische training, zegt Weeber. "Over de naam moeten we nog een beslissing nemen maar waarschijnlijk wordt het de Managed Services Plus-training. Binnen de salescertificering moeten mensen natuurlijk ook een gedegen training op services krijgen maar dat gaan we vooralsnog op individuele basis doen. Het verschil in ervaring tussen verkopers is zo groot dat het moeilijk is daar een standaardtraining voor te maken."

Weeber geeft toe dat ook onder technisch personeel een groot verschil in kennis en ervaring kan zijn. "Toch hebben we besloten met een standaardtraining te gaan werken. Maar als onze presales mensen merken dat het technisch personeel van een partner voldoende heeft aan een korte update, zullen we niet verwachten dat ze urenlang in een klaslokaal gaan zitten waar alleen maar zaken worden verteld die ze al weten."

Resellers die voldoende medewerkers op het vereiste niveau hebben, krijgen daar uiteraard ook iets voor terug, benadrukt Weeber. "Ze krijgen bijvoorbeeld scherpere inkoopprijzen." Maar het grootste voordeel is misschien wel dat ze iedere maand opnieuw een factuur kunnen sturen naar hun klanten. "Returning revenu is in deze economische situatie erg prettig voor de reseller. Als het om een of twee klanten gaat, zal hij er niet veel van merken maar bij vijftig klanten of meer wordt dat toch zeer interessant."

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    De Nieuwe Realiteit van OT Security

    Waarom kritieke systemen om een andere securityaanpak vragen

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Regelgeving en zorgplicht helpen organisaties om succesvol en veilig te zijn

    Hoe helpen regelgeving en zorgplicht organisaties om succesvol en veilig te zijn?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Software & Development

    Businessanalyse als fundament voor duu...

    Een effectief traject begint bij het expliciet maken van businesswaarde. Die businesswaarde bestaat uit meer dan alleen functionele wensen. Het vraagt inzicht in de essentiële data, afhankelijkheden binnen processen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Kort: Digitale economie groeit ondanks krimp ict-banen, ai-ambities mkb missen vruchtbare grond (en meer)

    Security & Awareness

    Alle hens aan cy­ber­se­cu­ri­ty-dek

    Cloud & Infrastructuur

    Ciso’s investeren massaal in monitoring door groei botverkeer

    Data & AI

    Kort: Microsoft richt pijlen op cybercrime-tools, werknemer koopt eigen ai in (en meer)

    Security & Awareness

    Cyberagentschappen Five Eyes roepen op tot actie tegen ai-dreigingen

    Eurofiber
    Cloud & Infrastructuur

    Gluren achter de deuren van een digitale vesting

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs