Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Belgische distributeur Regas is een feit

26 mei 2009 - 09:47ActueelInnovatie & TransformatieMyneva
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Op 29 april jl. is Regas BVBA opgericht, als eerste internationale distributeur van het Nederlandse ontwikkelplatform Regas, voor de Belgische zorgsector.

Regas, dat groot werd bij de Broeders van Liefde, heeft enthousiasme aangewakkerd bij vele organisaties binnen België.
In Gent maakten de handtekeningen van Tom Blok, directeur/eigenaar Regas B.V., en Tom De Clercq, zaakvoerder/eigenaar Regas BVBA, officieel wat lang verwacht was. Het aanhoudende succes van de Regas software op de Belgische markt, dat na de Broeders van Liefde ook interesse heeft gewekt bij vele andere organisaties in België, was reden om de BVBA op te richten. Vertrouwenspartner van de Belgische zorgsector Partezis, heeft daags na de oprichting een intentieverklaring voor preferred partnership getekend.
Regas software biedt generieke mogelijkheden om primaire werkprocessen snel te vertalen naar bruikbare softwaretoepassingen. Binnen de verschillende disciplines van de sector Care wordt Regas gebruikt als elektronisch cliëntdossier (EPD) met volledige ondersteuning in workflow- en documentmanagement en behandelplannen (DBC).
Wijzigingen als gevolg van nieuwe werkomstandigheden zijn, door de unieke beheersmogelijkheden en het flexibele karakter van de software, eenvoudig door te voeren.
Regas B.V. is een landelijke speler en actief binnen de diverse sectoren in Zorg en Welzijn. Regas richt zich op de ontwikkeling en verkoop van procesondersteunende software voor casemanagement, elektronische dossiervorming en workflowmanagement. In de deelsectoren maatschappelijke opvang/vrouwenopvang en maatschappelijke dienstverlening is Regas hiermee marktleider. Regas B.V. maakt onderdeel van de Almende Groep.
Na België zal de distributie van Regas in andere (Europese) landen voortzetten. Op de Duitse en Scandinavische markt zijn de ontwikkelingen reeds in gang gezet. Regas, dat zich meer en meer profileert als ontwikkelplatform, blijkt ook bij uitstek geschikt voor andere sectoren en regio’s.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Teamvalue

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    20% besparen op je Azure-kosten en een...

    Azure biedt organisaties schaalbaarheid, flexibiliteit en toegang tot een breed scala aan diensten. Toch zien veel organisaties hun kosten ongemerkt...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Fred Streefland
    Innovatie & Transformatie

    Wat maakt een bedrijf een échte High Performer?

    Innovatie & Transformatie

    Spoelstra Spreekt: Prinsesjesdag

    Innovatie & Transformatie

    Aspire11 lanceert miljoenenfonds voor groeibedrijven; ook Nederland in beeld

    Overheid

    Defensie wil naar een betere commandovoering

    Fred Streefland
    Innovatie & Transformatie

    Cyber Resilience: de randvoorwaarde voor elke business

    Data & AI

    Intelligentie op de plek waar het ontstaat

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs