Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Interoute opent nieuw datacenter en viert tienjarig bestaan

05 juni 2009 - 23:50ActueelCloud & Infrastructuur

Op donderdag 11 juni 2009 vindt de officiële opening plaats van het nieuwe datacenter van Interoute op Schiphol-Rijk en viert het bedrijf zijn tienjarige bestaan. Tijdens de feestelijke opening maken genodigden aan de hand van Interoute een virtuele reis door Europa. Berend Jan van Maanen, country manager Benelux van Interoute en Alex Beishuizen, hoofdredacteur van Computable en CRN, zullen die dag spreken over de ontwikkeling die Interoute heeft doorgemaakt in de afgelopen tien jaar en de ontwikkelingen in de markt.

Interoute zet zijn jarenlange ervaring in bij het leveren van voice, hosting, security en internetoplossingen. In tien jaar is Interoute uitgegroeid tot een eigenaar en operator van een wereldwijd vertakt glasvezelnetwerk. Het netwerk van Interoute verbindt klanten in West- en Centraal-Europa, Rusland, de Verenigde Staten en Dubai en bijna alle landen van de Europese Unie. Binnen het netwerk zijn alle datacenters van Interoute naadloos geïntegreerd.

Groeien
Interoute is verhuisd met zijn state-of-the-art datacenter, een kritisch knooppunt in de technische bedrijfsinfrastructuur, naar een nieuw pand in Schiphol-Rijk. Fysieke en informatie beveiliging worden steeds belangrijker, zodat het buiten de deur brengen van applicaties, zoals telefonie, VoIP en Unified Communciations, steeds gebruikelijker wordt. Het nieuwe centrum biedt naast capaciteit voor de bestaande klanten, ruimte voor de groeiende vraag in de markt naar cloud computing en bedrijfskritische applicaties en voldoet aan de modernste veiligheidseisen. Het centrum is rechtstreeks en redundant aangesloten op het wereldwijde glasvezelnetwerk van Interoute, zodat applicaties veilig en breedbandig bereikbaar zijn. Deze verhuizing was noodzakelijk wegens de uitbreiding van de hostingactiviteiten.

Van Maanen: ‘Wij hebben de afgelopen tien jaar continu een groeiende klantenkring gehad en ook de laatste tijd is dit niet gestagneerd. Klanten uit allerlei sectoren hebben zich bij ons aangesloten, zoals Bolsius, DQ&A, WE en Wessanen. Gedreven door kostenbesparing en kwaliteitsverhoging kiezen grootzakelijke bedrijven en steeds vaker ook MKB-bedrijven voor externe datacentra. Vanuit ons netwerk kunnen diensten als computing, security en telefonie robuuster en efficiënter worden geleverd als Software as a Service (SaaS).’

In de loop der jaren heeft Interoute veel expertise opgebouwd op het gebied van cloud computing en virtualisatie. Interoute’s datacenters en hosting dienstverlening zijn ISO27001 gecertificeerd. Dit garandeert voor klanten een hoogwaardige security en continue kwaliteit. Daarnaast is Interoute Microsoft Gold Certified Partner.

Locatie

Interoute
Koolhovenlaan 120
1119 NH Schiphol-Rijk

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Searoutes

    CO₂-transparantie voor digitale freight forwarding bij Shypple (Shypple en Searoutes)
    Pijl naar rechts icoon

    INNO-WAY Rabotics

    Verkoopstijgingen behaald van 100% op geselecteerde producten en meer klanten geholpen bij Gamma (GAMMA en INNO-WAY)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    datacenter groei
    Cloud & Infrastructuur

    Overnames en netwerkuitbreiding stuwen groei Eurofiber

    Cloud & Infrastructuur

    DDA waarschuwt: ai‑golf legt zwakte datacentersector bloot

    Innovatie & Transformatie

    Kort: 6 miljoen voor Innoseis, ACM verbiedt overname delen Delta-netwerk door Glaspoort (en meer)

    Carrière

    Deel ASML-engineers pruimt Elon Musk niet

    Werkplek & Beheer

    Nominaties: 10 sterke ict-projecten in het mkb

    Data & AI

    Nominaties: 10 veelbelovende tech startups

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs