Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Overname opent deuren voor Sims Recycling Solutions

04 september 2009 - 14:20ActueelIT Strategy & GovernanceSims Recycling

Met de overname van het Duitse Technorecycle breidt Sims Recycling Solutions haar wereldwijde IT asset management divisie uit. Thomas Wolff, voormalig eigenaar van Technorecycle, zal leiding geven aan de Duitse divisie van Sims Recycling Solutions. Deze overname is een grote vooruitgang voor marktleider Sims Recycling Solutions om klanten wereldwijde oplossingen aan te bieden rondom de levencyclus van IT-systemen.

Technorecycle Büromaschinen Verwertung GmbH is opgericht in 1993 en is een van de grootste dienstverleners op het gebied van inname, registratie en vernietiging van beveiligde data en het opnieuw inzetbaar maken van IT-apparatuur. Met deze methode kunnen de eigenaren van overtollige elektronica via Sims extra waarde creëren door deze opnieuw te verkopen. Materialen die niet opnieuw gebruikt worden, zullen volgens de milieuregelgeving worden verwerkt. Klanten voor deze diensten zijn met name de banken, de verzekeraars en de industriële organisaties.

Sims Recycling Solutions biedt wereldwijd uitgebreide Asset Management diensten aan in Europa, Noord-Amerika en Australië. Met deze overname versterkt Sims haar marktpositie in Duitsland en Centraal Europa met elektronische Asset Management.

Graham Davy, directeur van Sims Recycling Solutions: "We zijn verheugd Technorecycle in ons bedrijf te mogen verwelkomen. De uitbreiding van kennis biedt grote kansen om onze Asset Recovery diensten in Europa te versterken en biedt mogelijkheden om onze verdere uitbreiding te ondersteunen."

Thomas Wolff, voormalig eigenaar van Technorecycle, zal namens Sims Recycling Solutions optreden als Managing Director van de Duitse Asset Management divisie: "Mijn bedrijf is in goede handen en in Sims Recycling Solutions heb ik de juiste partner gevonden. Ik wil me verder inzetten voor de ontwikkeling van Technorecycle en Sims Recycling Solutions. Met de internationale Asset Management en Asset Recovery expertise van Sims Recycling Solutions kunnen we wereldwijd een meerwaarde leveren aan onze klanten."

Marc Faller, manager European Business Development bij Sims Recycling Solutions zegt: "De samenwerking is in het voordeel van beide organisaties. Technorecycle kan na de overname hogere kwaliteit leveren op wereldniveau en Sims Recycling Solutions heeft toegang tot de Duitse markt. De business modellen van beide bedrijven vullen elkaar perfect aan."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    De overstap #8
    Soevereiniteit

    Open source alleen maakt nog niet digitaal soeverein

    IT Industry news

    ASML paait personeel met 20 mille aan aandelen

    Data & AI

    Kort: EU dwingt Google tot meer open Android, geld zoek bij Knaken, Meta gek op privé-data (en meer)

    IT Strategy & Governance

    To­mor­row­land 2026: uitverkocht festival is magneet voor online fraude

    Data & AI

    Ai-hype maakt plaats voor nuchterheid: ‘Geen autonoom won­der­mid­del’

    Cloud & Infrastructure

    ASML schroeft productie chipmachines maximaal op

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs