Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

E92plus bestaat 20 jaar

07 september 2009 - 10:00ActueelSecurity & AwarenessE92Plus

De Britse security distributeur E92plus uit Londen bestaat 20 jaar. In Nederland houdt de distributeur deze week een beachevent.

De Britse security distributeur bestaat twintig jaar, zo meldt de Britse CRN. In Engeland wordt dat gevierd met een aantal initiatieven voor resellers. Zo is er een Sales Acedemy in het leven geroepen. De distributeur wordt vanuit Londen geleid door Mukesh Gupta, managing director of e92plus. Hans Maatkamp is in Nederland de business development director van E92plus.

Op 10 september 2009 zal de security distributeur E92plus een beachevent organiseren waarbij de allernieuwste producten van Avira, Barracuda, SonicWall en Vasco worden gepresenteerd. Omdat de zomer alweer ten einde loopt wil E92plus het warme gevoel nog even vasthouden door dit event extra feestelijk te laten verlopen. In strandtent Rapa Nui te Zandvoort zullen diverse presentaties op een nieuwe manier verlopen.

Strandtent Rapa Nui te Zandvoort zal op 10 september 2009 vanaf 16.00 uur omgetoverd worden tot een feestelijke omgeving waarbij de nieuwste producten van Avira, Barracuda, SonicWall en Vasco worden gepresenteerd door echte modellen op een catwalk. Buiten deze show, met begeleiding door een DJ, zal ook een salsaworkshop onderdeel van de avond worden. Uiteraard staan ook een bbq en surprise afsluiting op het programma.

Aanmeldingen voor dit event verlopen via de website http://www.extreempositief.nl/ en er is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Geinteresseerden worden dan ook verzocht zich snel in te schrijven om zeker te zijn van een plaats.

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging van AI in de praktijk

    AI is hot, maar de praktijk binnen grote organisaties blijkt weerbarstig. Stop met brandjes blussen; zo schaal en beveilig je met succes.

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Meer lezen

    OpinieGovernance & Privacy

    Europese Commissie zoekt experts om encryptie te omzeilen (echt waar)

    ActueelSecurity & Awareness

    Iraanse hackers doen zich voor als Duitse supermodellen

    ActueelSecurity & Awareness

    Noorse verificatie-leverancier Signicat koopt Inverid uit Enschede

    Ontslag afscheid opstappen
    ActueelSecurity & Awareness

    Eén ciso op zeven wil beroep vaarwel zeggen

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Introductie van sase in het netwerk: eenvoudiger beheer en lagere kosten

    ActueelSecurity & Awareness

    Hoe Olivia en wachtwoord ‘123456’ McDonald’s in verlegenheid brachten

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs