Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Epicor kondigt Epicor 9 aan voor Nederland

14 september 2009 - 08:204 minuten leestijdActueelSoftware & DevelopmentEpicor

Epicor Software, aanbieder van enterprise bedrijfssoftwareoplossingen voor middelgrote en Global 1000 ondernemingen, kondigt vandaag de beschikbaarheid aan van Epicor 9 enterprise resource planning (ERP) software. De eerste Nederlandse klanten zijn gestart met de implementatie ervan, met de hulp van Epicor-partner Macroscoop.

Epicor 9 combineert Web 2.0-concepten met Epicor True SOATM, een aanpasbare en coöperatieve bedrijfsarchitectuur die voldoet aan de behoeften van elke onderneming. Dit ongeacht land, industrie of toegangsapparatuur – wat "grenzeloos zakendoen" mogelijk maakt. De end-to-end functies van deze oplossing zorgen voor een dynamische gebruikerservaring en real-time, in-context bedrijfsinzichten. Met ruim 25 jaar ervaring in het ontwerpen en implementeren van ERP-oplossingen, markeert Epicor 9 de convergentie van een uitgebreide productsuite tot een flexibele, geïntegreerde oplossing. Epicor 9 is het resultaat van jarenlange ontwikkeling, de deelname van meer dan 80 klanten aan focusgroepen en het bètaprogramma van Epicor. De oplossing biedt klanten nieuwe mogelijkheden voor een succesvolle groei van hun bedrijf, ondanks een steeds meer gekoppeld en onzeker mondiaal bedrijfsklimaat.

"We kondigen vandaag met grote trots aan dat Epicor 9 voor Nederland beschikbaar is", zegt Adam Prince, Senior Director Product Marketing bij Epicor. "Epicor en Macroscoop leveren in Nederland al jarenlang oplossingen aan middelgrote organisaties. Deze lancering is een mijlpaal die lokale bedrijven een volgende-generatie ERP-platform en bedrijfsoplossing biedt."

"Met Epicor 9 laat Epicor opnieuw zien dat het een historie van innovatie heeft qua Microsoft-technologie, door een nieuwe invulling te geven aan de enterprise applicatiesoftware ervaring," aldus Walid Abu-Hadba, CVP, Developer & Platform Evangelism voor Microsoft Corp. "Applaus voor Epicor, voor het optimaal benutten van het Microsoft-platform voor het leveren van volgende-generatie servicegebaseerde bedrijfsoplossingen. Deze applicaties bieden gebruikers geweldige keuzemogelijkheden voor interactie met hun enterprise informatie – via het 2007 Microsoft® Office system (Office Outlook® 2007, Office Word 2007 en Office Excel® 2007), Microsoft Office SharePoint® Server 2007, Microsoft Office PerformancePoint Server 2007, Windows Mobile en meer. Wij verwachten dat de combinatie van Epicor- en Microsoft-software bedrijven helpt grotere efficiency te bereiken en nieuwe bedrijfswaarde te creëren door gebruikers in staat te stellen slimmer en sneller te werken."

Eerste Nederlandse klanten gaan binnenkort live met Epicor 9

Gard Overdevest, Managing Director van Macroscoop is zeer verheugd dat de eerste implementaties van Epicor 9 zijn gestart. "Een aantal Nederlandse klanten wil snel live gaan op Epicor 9. Dit toont aan dat de oplossing ideaal is voor middelgrote organisaties die op zoek zijn naar een snelle implementatie en lage total cost of ownership. Als een van de grootste Epicor-partners in Europa en met 30 jaar ervaring in de succesvolle implementatie van ERP-oplossingen, is Macroscoop volledig toegerust op het bieden van eersteklas ondersteuning aan haar klanten."

"Epicor 9 is ontworpen voor middelgrote bedrijven en de productie-industrie. Dit betekent dat het standaardpakket perfect is afgestemd op onze behoeften," zegt Minne Bouma, Manager Finance & Operations van Delta Instruments B.V., een in Drachten gevestigde fabrikant van laboratoriumapparatuur. Naast de integratie met Microsoft Outlook en de flexibiliteit van het systeem gaven de moderne ‘look & feel’ en het gebruiksgemak voor ons de doorslag bij het kiezen van een nieuw ERP-systeem. Verder zijn we zeer te spreken over de beschikbaarheid van uitstekende lokale support en de aanzienlijke ervaring die Macroscoop heeft met de succesvolle implementatie van Epicor ERP-oplossingen."

Hycom Hydraulic Systems B.V., een van Macroscoops eerste klanten, wil zo snel mogelijk live gaan met Epicor 9. "Elke ERP-gebruiker bij Hycom verliest gemiddeld 4 manuren per week met het zoeken naar informatie. De nieuwe Epicor Enterprise zoekfunctie lost dat probleem op. Epicor 9 helpt ons zo, ondersteund door Macroscoop, onze bedrijfsprestaties te verbeteren," aldus Hans Rip, Manager Production and Service van Hycom Hydraulic Systems.

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Computable.nl

    De principes van cloud-native techniek

    Cloud-native technologieën voegen flexibiliteit, schaalbaarheid en beveiliging toe en verlagen de operationele kosten voor de IT-omgeving. Hoe dragen Kubernetes, KEDA en AKS hieraan bij?

    Meer lezen

    OpinieSoftware & Development

    Softwareontwikkeling: tijdperk van óf kopen óf bouwen is voorbij

    ActueelSoftware & Development

    Rodeo Software-oprichter Vos veroordeeld tot 63 mln schadevergoeding

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Proximus en Thales vernieuwen it bij Navo, ASR in zee met Outsystems (en meer)

    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Cybercrimineel ligt op de loer in hoogseizoen, Centric verkoopt Belgische detachering (en meer)

    toetsenbord met security-icoontjes in de vorm van sloten die open en dicht zitten.
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: European Security Program Microsoft, Atos ondersteunt Nations League, ai-assistent in A&H-winkels (en meer)

    ActueelSoftware & Development

    Kort: 10 miljoen voor Wuunder, TCS kennispartner verzekeraars, Frans factuurplatform naar Benelux (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs