Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk

Dupaco: 1 oktober in teken van security oplossingen

29 september 2009 - 00:12ActueelSecurity & RiskDupaco Distribution
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Donderdag 1 oktober organiseert Dupaco een Security seminar waar ICT resellers kennis kunnen maken met de oplossingen van F-Secure, CRYPTOCard en RES Software. Een dag in het teken van antivirus, spam filtering en het aanbieden van antivirus en authenticatie als een managed service.

Donderdag 1 oktober organiseert Dupaco een Security seminar waar ICT resellers kennis kunnen maken met de oplossingen van F-Secure, CRYPTOCard en RES Software. Een dag in het teken van antivirus, spam filtering en het aanbieden van antivirus en authenticatie als een managed service.

Een unieke Live Hack

Tijdens een interactieve presentatie van Jason Hart, Senior VP bij CRYPTOCard, wordt duidelijk hoe eenvoudig het is om toegang te krijgen tot op het eerste gezicht goed beveiligde systemen.
RES PowerFuse: Beveiliging vanuit de gebruiker Anders dan te focussen op de beveiliging van de infrastructuur, bepaalt RES PowerFuse de beveiliging van de werkplek vanuit de gebruiker, zodat deze toegang krijgt tot de juiste informatie gebaseerd op de volgende controle punten:

– Wie is de gebruiker? (toegang gebaseerd op bijvoorbeeld functie).
– Waar is de gebruiker? (binnen een gecontroleerde werkomgeving of daar buiten).
– Welke tijd en datum is het? (geen toegang tot bepaalde applicaties buiten werktijd).
– Heeft de gebruiker de benodigde token? (applicaties zijn alleen zichtbaar als de gebruiker een USB token met bekend serienummer gebruikt).

RES PowerFuse biedt gecentraliseerde controle over applicatie toegang, netwerk toegang en toegang tot kritische operating system bestanden, door een beveiligde werkplek te bieden. Specifieke beveiliging settings kunnen geconfigureerd worden doormiddel van een reeks van variabelen, per gebruiker, groep, afdeling en file type. De veilige werkplek levert tevens volledige controle over alle soorten verwisselbare media zoals: Cd’s, Dvd’s en USB sticks.

Op deze manier stelt RES Powerfuse user workspace management organisaties in staat om een gepersonaliseerde en veilige Microsoft Windows werkomgeving voor eindgebruikers te creëren en te onderhouden.

Inschrijven Security Seminar
Er zijn nog een beperkt aantal plaatsen beschikbaar, volg de verschillende demonstraties, praat bij met de leveranciers en zorg dat u op de hoogte bent over de verschillende manieren van beveiligen. Ga naar www.dupaco.nl voor meer informatie en schrijf u direct in.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Netwerk als cruciale securitylaag

    Waarom connectiviteit een sleutelrol krijgt in moderne security

    Computable.nl

    De Nieuwe Realiteit van OT Security

    Waarom kritieke systemen om een andere securityaanpak vragen

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Risk

    Wat een ciso kan leren van andere sectoren

    Route 3 Cybersec Netherlands
    Security & Risk

    Hoe versterk je de cyberweerbaarheid van je collega’s?

    Security & Risk

    Die robot ziet er schattig uit, maar is hij ook te vertrouwen?

    Carrière

    Kort: Bouw schreeuwt om BIM-experts, onterecht ontslag na geheime monitoring (en meer)

    Carrière

    Kort: Keylane slaat Britse slag, Nutanix tuigt Benelux-organisatie op (en meer)

    Route 2 Cybersec
    Security & Risk

    Hoe houd je ai-security onder controle?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs