Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Symantec doneert software aan non-profits

30 september 2009 - 08:50ActueelSecurity & AwarenessSymantec
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Symantec is als donatiepartner toegetreden tot TechSoup Nederland. TechSoup Nederland verleent non-profitorganisaties toegang tot software en hardware. Non-profitorganisaties met een ANBI-status (Algemeen Nut Beogende Instellingen) komen in aanmerking voor het donatieprogramma.

Microsoft en Cisco waren al donatiepartners van TechSoup Nederland. Nu ook Symantec als partner is toegetreden tot het donatieprogramma zijn ook Symantec Enterprise producten beschikbaar gekomen voor non-profits. Symantec helpt consumenten en bedrijven bij het beveiligen en beheren van hun IT-omgeving. Non-profitorganisaties kunnen zich beter wapenen tegen diverse soorten aanvallen op hun netwerk, website(s), etc. en belangrijke data kan via de gedoneerde backup software veilig gesteld worden. Non-profits kunnen in totaal 2 packs uit het gamma van de Symantec Enterprise producten binnen een fiscaal jaar als donatie ontvangen.

Een ANBI is een kerkelijke, levensbeschouwelijke, charitatieve, culturele, wetenschappelijke of algemeen nut beogende instelling die als zodanig door de Belastingdienst is aangewezen. Buiten de regel dat een organisatie minimaal een ANBI moet zijn gelden er per donatiepartner ook nog aanvullende criteria. Deze criteria zijn terug te vinden op www.techsoup.nl. Non-profitorganisaties die aan de door TechSoup gestelde criteria voldoen, hebben de keuze uit honderden producten.

TechSoup wil non-profitorganisaties helpen efficiënter te functioneren door ze toegang te verlenen tot donatieprogramma’s voor de meest gevraagde informaticaproducten. TechSoup kan software en hardware tegen een lage kostprijs aanbieden omdat er alleen kosten voor de administratieve verwerking door TechSoup Nederland worden gemaakt.

TechSoup komt oorspronkelijk vanuit de Verenigde Staten. Daar hebben al meer dan 50.000 non-profitorganisaties gebruik gemaakt van het programma. TechSoup Nederland is eind vorig jaar gelanceerd en er zijn inmiddels meer dan 200 non-profitorganisaties die zich geregistreerd hebben en die gezamenlijk meer dan 3.500 donaties ontvangen hebben. In totaal is er door TechSoup Nederland
€ 1,1 miljoen bespaard voor de non-profit sector.

TechSoup Nederland wordt aangeboden door SOCIALware VZW in samenwerking met Stichting GeefGratis en TechSoup Global. Non-profitorganisaties kunnen in aanmerking komen voor het programma door zich te registreren op www.techsoup.nl.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Security dreigingen 2025 in beeld

    De nieuwste inzichten uit het wereldwijde security-landschap

    Computable.nl

    5 must-haves om video-onderzoek een boost te geven

    Over toekomstbestendig video-onderzoek

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    investeringen overname
    Carrière

    DNV lijft Security Academy en Seco-Institute in  

    Security & Awareness

    Cyberlandschap complexer en onvoorspelbaar

    Security & Awareness

    Kort: Herstel ot-cyberindicent duurt weken, Conclusion weg als hoofdsponsor FC Utrecht (en meer)

    Waarderen, high five, blij
    Security & Awareness

    OM is gevolgen hack vrijwel te boven

    investeringen overname
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Rhadamanthys is ontmanteld, investeringen in Cleverbase en Picnic (en meer)

    datalek
    Security & Awareness

    WhatsApp-datalek grootste en makkelijkste ooit

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs