Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

BRAIN FORCE implementeert Windows 7 bij SOS International

21 oktober 2009 - 10:33ActueelGovernance & PrivacyBrain Force

BRAIN FORCE heeft Windows 7 geïmplementeerd bij SOS International. Het nieuwe besturingssysteem van Microsoft wordt deze maand officieel geïntroduceerd. SOS International is een van de eerste organisaties die Windows 7 in gebruik heeft genomen.

SOS, al meer dan 25 jaar de onafhankelijke alarmcentrale van Nederland, heeft circa 180 medewerkers. SOS International in Amsterdam helpt mensen die in problemen komen, waar ook ter wereld. Meer dan 8 miljoen verzekerden kunnen gebruiken maken van de hulp van SOS International. Het is dan ook noodzakelijk snel mensen in te kunnen schakelen. SOS International is een dochter van ASR verzekeringen.

"Wij zochten een stabiel platform voor onze moderne callcenter-applicatie. Belangrijk daarbij was dat wij onze teams de mogelijkheid willen gaan bieden om zonder extra infrastructuur-uitbreidingen vanuit huis te kunnen werken. Speciale calamiteitenteams kunnen dan veel eenvoudiger op afstand werken. Windows 7 biedt die mogelijkheid én levert de fexibiliteit en stabiliteit die nodig is om onze primaire processen te ondersteunen", zegt Co ten Broek, ICT Manager bij SOS International. "Hulp moet snel in te schakelen zijn, dus moet je over een betrouwbare omgeving beschikken om dat te kunnen realiseren." De uitbreiding van de VoIP toepassingen woog ook mee in de keuze van SOS International voor Windows 7.

De keuze
De migratie is tot stand gekomen dankzij een nauwe samenwerking tussen SOS International, BRAIN FORCE en Microsoft. SOS International heeft voor BRAIN FORCE als implementatiepartner gekozen, omdat BRAIN FORCE over een zeer gestructureerde aanpak beschikt.

"BRAIN FORCE heeft de migratie goed aangepakt, waardoor het voor onze eigen mensen eenvoudig is de omgeving in beheer te nemen. Door het heldere framework en de duidelijke documentatie werkte dat erg prettig", zegt Co ten Broek.

De implementatie
BRAIN FORCE heeft jarenlange ervaring op het gebied van migraties. De nauwe samenwerking met Microsoft in het First Wave Programma, stelde het bedrijf in staat zijn migratiemethodiek voor Windows 7 verder te ontwikkelen.

De nieuwe website over Windows 7
SOS International, Bugaboo International en Waterschap de Dommel draaien al op Windows 7. BRAIN FORCE deelt hun ervaringen op de speciale Windows 7 website: www.brainforce.nl/windows7.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    OpinieData & AI

    Van opensource naar ‘open washing’: waarom bedrijven nu misbruik maken van vertrouwen in licenties

    ActueelCloud & Infrastructuur

    NLnet en CWI testen eerste openbare Scion-verbinding in Nederland

    ActueelSecurity & Awareness

    Phishingtrend: oplichters zetten correcte boekingsgegevens in

    AchtergrondGovernance & Privacy

    Dawnguard belooft volautomatische securitycloudarchitectuur

    OpinieData & AI

    Is Amerikaanse ai straks nog bruikbaar?

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Digitale soevereiniteit: hype of noodzaak?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs