Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Tweede editie “Ladies Only” van Yes Telecom in Barcelona opnieuw groot succes!

16 november 2009 - 22:063 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurYes Telecom

De tweede editie van het “Ladies Only” event van Yes Telecom, speciaal voor haar vrouwelijke Business Partners, was opnieuw een groot succes.

Vorig jaar werd "Ladies Only" geïntroduceerd; het eerste echte ladies event in de Nederlandse Telecom industrie, waarbij vrouwelijke Business Partners in de watten worden gelegd. Vorige week vond het "Ladies Only"event plaats in de kleurrijke wereldstad Barcelona. Sony Ericsson verraste alle gasten met een ladyphone Jalou. De "Yes Ladies Only" benadrukt de belangrijke rol die vrouwen spelen in het succes van de zakelijke dealer en is bedoeld als platform voor vrouwen die actief zijn bij Telecom dealers en IT resellers in de zakelijke markt. Ook deze tweede "Ladies Only" stond in het teken van luxe en verwennerij. Bij aankomst op de luchthaven in Barcelona stonden limousines klaar om de dames, geheel in stijl, naar het luxueuze Hotel Arts te brengen. In dit spectaculaire 5-sterren Hotel in de moderne jachthaven werden de dames welkom geheten. Sony Ericsson, sponsor "Yes Ladies Only" 2009, verraste de vrouwen in de champagnebar van Hotel Arts met de nieuwste ladyphone Jalou. Een opvallende clamshell met facetgeslepen uiterlijk dat naast een mobiele telefoon ook een fashion item is.

Na een goede nachtrust en een uitgebreid ontbijtbuffet was het tijd om Barcelona te verkennen, maar dan wel op een bijzondere manier. Namelijk door middel van een scooter-tapas tour! Sagrada Familia, Gotische wijk, Olympische wijk en o.a Park Guell werden bezocht met het meest populaire vervoersmiddel van de stad. Na de tour stond de tapas klaar in het typisch Spaanse restaurant Sagardi. Al het moois wat deze stad te bieden heeft: winkels, terrasjes en lekker eten kwamen deze dag aan bod. Tevens was er een Yes Relax moment ingelast in het prestigieuze Hotel Majestic. Als echte VIP’s konden de vrouwen genieten van yoga, massages, voetreflex en vruchtensapjes. De dag werd afgesloten met een uitgebreid diner in hotspot Carpe Diem Lounge Club. "Fantastisch dat Yes Telecom dit organiseert, volgend jaar weer! Niet alleen is het leuk om met al deze dames op pad te gaan maar ook hét moment om ervaringen en tips uit te wisselen", aldus een van de gasten. "Met dit event wil Yes haar vrouwelijke Business Partners niet alleen belonen voor hun inzet maar ook succesvolle vrouwen samenbrengen. Dat is dit jaar opnieuw gelukt door middel van een zeer succesvolle "Yes Ladies Only" ", aldus Managing Director Frank Caris.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Plat4mation

    AI-gedreven servicetransformatie bij Philips (Plat4mation)
    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    Gestandaardiseerde huisartscommunicatie vanuit PUUR.: sneller, veiliger en zorginstelling-overstijgend (PUUR en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    PUUR. integreert met SUP: minder administratie, meer tijd voor zorg (PUUR. SUP en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Emixa B.V

    Van 3 weken naar 3 dagen: hoe Kornelis de doorlooptijd met 85% verbetert (Emixa)
    Pijl naar rechts icoon

    ESC Holding

    Digitalisering van analoge bouwtekeningen en registraties infrastructuursystemen bij Brabant Water (Brabant Water en ESC Holding)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Ot-security: markt in kaart

    shutterstock_679362694 Profit_Image 16x9
    Cloud & Infrastructuur

    PUE in datacenters is nuttige graadmeter (in juiste context)

    Cloud & Infrastructuur

    Hoofdpijndossier GrIT verdiept zich: private cloud blijkt nieuwe bottleneck voor Defensie

    Cloud & Infrastructuur

    Met eSim voor iot is SGP.32 een feit

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Twee datablunders Anthropic in één week, vernieuwde HP LaserJet‑lijn (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    NSDC: Nederlandse datacenters achtergesteld bij Amerikaanse hyperscalers

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs