Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Theo Verveen sales manager bij Pinewood

25 november 2009 - 15:23ActueelCarrièrePinewood
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Pinewood, specialist in netwerk- en databeveiliging, heeft Theo Verveen aangesteld als sales manager. Zijn aanstelling is een antwoord op de nog steeds groeiende vraag naar beveiligingsoplossingen.

Belangrijkste doelstelling van Verveen is het verder uitbouwen en professionaliseren van de commerciële organisatie en activiteiten bij Pinewood. Voordat Verveen bij Pinewood startte, was hij werkzaam als eindverantwoordelijke voor Sylis Storage Solutions en bekleedde hij diverse sales en management functies bij Sun Microsystems Nederland.

"Pinewood is in Nederland specialist op het gebied van netwerk- en databeveiliging. Met een trackrecord van meer dan vijftien jaar is het ook een van de meest ervaren en financieel gezonde spelers op dit terrein. Zowel vanuit Sylis als Sun heb ik samengewerkt met Pinewood en weet ik hoe sterk zij zijn op het gebied van informatiebeveiliging. Nu de vraag en de groei verder toenemen is er behoefte aan een doorontwikkeling en professionalisering van de commerciële activiteiten en de sales-organisatie", zegt Theo Verveen.

Hans Doornbosch, directeur en oprichter van Pinewood: "De crisis lijkt geen enkel gevolg te hebben voor de behoefte aan informatiebeveiliging. Juist nu worden veel efficiency-slagen met behulp van automatisering doorgevoerd, daarbij is iedereen doordrongen van de noodzaak om die informatiestromen ook goed te beveiligen. Om aan die groeiende vraag naar data- en netwerkbeveiliging tegemoet te kunnen komen, was het voor ons noodzakelijk onze verkooporganisatie uit te breiden. Met de aanstelling van Theo kunnen we beter en sneller tegemoet komen aan de vraag van onze klanten. Hij kent als geen ander het ICT-verkoopproces en het belang daarbij van samenwerking met partners. Hij kan daarmee vanaf dag één een bijdrage leveren aan onze verdere groei."

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Searoutes

    CO₂-transparantie voor digitale freight forwarding bij Shypple (Shypple en Searoutes)
    Pijl naar rechts icoon

    INNO-WAY Rabotics

    Verkoopstijgingen behaald van 100% op geselecteerde producten en meer klanten geholpen bij Gamma (GAMMA en INNO-WAY)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Carrière

    Per­so­neels­te­kort stuwt in­ves­te­rin­gen in au­to­ma­ti­se­ring en ai

    Carrière

    Bestuurders buitenspel, 6 keer strijd in de bedrijfstop

    Carrière

    Kort: Betty Blocks herijkt zichzelf, SoftBank steekt 75 miljard in Franse ai (en meer)

    Carrière

    Benelux koploper in ai, maar tekort aan digitaal talent speelt parten

    Carrière

    Nathan Ducastel moet Nederlandse Digitaliseringsstrategie aanjagen

    Innovatie & Transformatie

    VU-hoogleraar Giuffrida wint pres­ti­gi­eu­ze Intel- award

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs