Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Datacenter & Infrastructure » Operating Systems

Dataman is ‘VMware VSPP Aggregator’

02 december 2009 - 15:27ActueelOperating SystemsDataman
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Onlangs hebben Dataman en VMware een VSPP (VMware Service Provider Program) Aggregator overeenkomst afgesloten. Dataman is hiermee 1 van de 4 VSPP Aggregators in Nederland.

De snelle groei van de vraag naar Cloud oplossingen met behulp van VMware’s virtualisatie platform vSphere resulteert in het feit dat Vmware, Dataman als 4e Aggregator heeft aangewezen voor de Nederlandse markt. Dataman, sinds 2004 VMware Enterprise Partner, heeft de expertise om Volume License Agreements te onderhouden en te factureren aan Service Providers.

VSPP is een licentiemodel, service providers kunnen hiermee een virtuele Cloud infrastructuur bouwen, zodat zij hun klanten virtuele machines te huur kunnen aanbieden en op maandelijkse basis laten betalen. Service providers kunnen dus ook VMware producten op deze manier betalen en kunnen nu te allen tijde eenvoudig hun IT-infrastructuur aanpassen aan de wensen en eisen van hun klanten. Aangezien alleen de gebruikte producten per maand moeten worden gerapporteerd en betaald heeft dit vele voordelen zoals: snelle implementatie, geen upfront investering, flexibel model, up en down scalen per maand, staffelkortingen, etc.

"Wij verwachten veel van het VSPP programma van VMware. Dataman is sinds 1994 succesvol actief in de ISP/telecom markt. Wij beschikken over ruime kennis van de markt en vanuit die optiek, denken wij klanten van dienst te kunnen zijn bij een efficiënte toepassing van het VSPP programma.", aldus Friso Heringa, Business Line Manager bij Dataman.

Service Providers kunnen zich als VSPP partner inschrijven via http://www.vmware.com/partners/programs/service-provider/. Daarnaast zijn er 3 partner niveaus te behalen waarvoor gecertificeerde VSP (VMware Sales Professional) en VCP (VMware Certified Professional) mensen nodig zijn.

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AI Agents

    Incentro eerste officiële LangChain-pa...

    AI-agents bouwen is één ding. Ze betrouwbaar in productie krijgen is iets anders. Als eerste officiële Platinum LangChain-partner in Nederland helpt Incentro organisaties nu ook lokaal met enterprise-implementaties, licenties en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Windows 10
    Operating Systems

    Microsoft verlengt Windows 10-updates voor consumenten, bedrijven blijven betalen

    Operating Systems

    Eén iot-toestel op vijf bevat minstens één kwetsbaarheid

    Linux
    Operating Systems

    Linux groeit gestaag op de business-pc

    Phishing fastfood vis
    Operating Systems

    Kort: Digitalisering overheid gaat traag, phishing by McDonald’s (en meer)

    Operating Systems

    Koepelorganisatie Linux in Nederland opgericht

    Operating Systems

    Een ai-wachter in je besturingssysteem: slim, maar ook betrouwbaar?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs