Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

COMvenience Hosted UC platform volledig operationaal bij iTricity

08 december 2009 - 09:263 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurCOMvenience Europe

Het nieuwe Hosted UC platform van COMvenience is na een intensieve testperiode van ruim 6 maanden 100 procent geaccepteerd en per 1 december 2009 volledig operationeel aanvaard. Het platform is de basis voor de Unified Conferencing as a Service diensten van COMvenience en wordt gehost bij iTricity (voorheen Glidepath), een van Nederlands meest betrouwbare datacenters. 

John Kroon, algemeen directeur van COMvenience Europe is al in maart 2009 in overleg getreden met een aantal mogelijk strategische partners voor de hosting van de diverse SaaS platformen voor het portfolio welke COMvenience de komende jaren zal gaan aanbieden. Kroon heeft dan ook een zwaar selectieproces doorlopen: "Wanneer een organisatie de betrouwbaarheid en bereikbaarheid van haar diensten onder brengt bij een hosting specialist, dan ga je daarbij niet over één nacht ijs. In tegendeel, wij hebben eerste een uitgebreide selectie doorgevoerd, waarbij Marcel den Besten onze nieuwe CTO al een belangrijke inhoudelijke rol vervulde. Na deze fase, zijn we vanaf eind mei 2009 met testen begonnen, eerste intern en met partners en in een later stadium vanaf begin augustus 2009 met zogenoemde launching customers. Pas nu, na vier maanden testen in de praktijk beschouwen wij het hosted platform als ‘fully accepted’ en operationeel gereed".

iTricity, trusted partner
Gedurende de gehele testperiode van in totaal 5 maanden is iTricity een zeer betrouwbare partner gebleken. Er gedurende deze testperiode eigenlijk nooit een serieus probleem geweest. John Kroon vertelt uitermate tevreden: "Uiteraard is het een combinatie van zaken, je hebt naast een zeer betrouwbare hosting partner ook een stabiel platform en optimale connectiviteit nodig. Als hardware platform hebben wij gekozen voor de redundante IBM blade center technologie, en virtualisatie software. De connectiviteit naar het internet is door iTricity redundant opgezet en wordt verzorgd door een drietal providers.

Rene Verschoor, Commercieel Directeur van iTricity en verantwoordelijk voor de relatie met COMvenience geeft aan: "Hoewel wij normaliter meer te maken hebben met multinationals als klanten, zijn we toch zeer content met de keuze van COMvenience voor iTricity. COMvenience is een organisatie die naar onze verwachting binnen nu en 2 jaar een enorme groei zal doormaken. Het UC platform dat bij iTricity gehost wordt dient volledig stabiel en altijd beschikbaar te zijn. Tenslotte vertrouwen de klanten van COMvenience op dit platform voor een zeer belangrijk deel van hun communicatie. En hoe intensiever het gebruik van de Unified Conferencing as a Service diensten, hoe meer er vertrouwd zal worden op de beschikbaarheid van de dienst. Je zou hier kunnen zeggen dat COMvenience haar ‘klanttevredenheid’ voor een substantieel deel in handen geeft van iTricity"

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    inQdo

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    Cloud is volwassen, de advisering nog...

    Cloud is volwassen geworden, maar de belofte is voor veel organisaties nog niet ingelost: complexiteit neemt toe, kosten vallen tegen en onafhankelijk advies is schaarser dan het lijkt. Cloudspecialist inQdo...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: TCS komt met variabele soevereine cloud, onderzoek PwC naar de data-economie (en meer)  

    Software & Development

    Hoe betrouwbaar is onze software?

    Overheid

    Amerikaanse overname Solvinity ketst af; DigiD gered

    Cloud & Infrastructuur

    Wingtech opent frontale juridische aanval op Nexperia

    Cloud & Infrastructuur

    Huawei beweert zonder ASML top van chipindustrie te bereiken

    Security & Awareness

    5 adviezen voor be­drijfs­con­ti­nu­ï­teit bij brand

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs