Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Triodor wint Turkey Trade Award 2009

18 december 2009 - 10:56ActueelCarrièreTriodor

Triodor International heeft de Turkey Trade Award 2009 gewonnen. Deze onderscheiding wordt eens in de twee jaar uitgereikt en is bedoeld voor een bedrijf of persoon die op een opmerkelijke en bijzondere wijze heeft bijgedragen aan de handels- en/of investeringsrelatie tussen Nederland en Turkije.

De Award werd door de Turkse minister van Handel Zafer Çaðlayan overhandigd aan Triodor-ceo Atilla Aytekin. Andere genomineerden waren Stork en Eureko. De Turkey Trade Award is een initiatief van NETUBA, Netherlands Turkey Business Association in samenwerking met ING, FME-CWM en Fenedex. De prijsuitreiking vond plaats op 15 december in het stadhuis van Rotterdam.

Atilla Aytekin, Cceo van Triodor, is zeer content met deze onderscheiding: `Triodor bevindt zich in een bijzondere positie. We hebben sterke roots in Nederland, maar ook in Turkije. De andere genomineerden Stork en Eureko zijn zeer sterke kandidaten, die ook heel veel voor de Turks-Nederlandse handelsrelaties hebben betekend. Triodor is echter het grootste ICT-bedrijf dat zaken doet in Nederland en Turkije. Wij zijn vooral bezig met kennistransformatie en nieuwe technologieën. Onze drive, onze passie en motivatie om die brugfunctie te vervullen hebben ongetwijfeld mede de doorslag gegeven bij de keuze van de jury. `

De twee andere finalisten waren Stork en Eureko (in Nederland bekend als verzekeraar Eureka Achmea). Beide bedrijven hebben via honderden euro’s aan bestede bedragen een uitgesproken investeringsbereidheid in Turkije aan de dag gelegd.

Triodor International is een software-ontwikkelingsbedrijf, gespecialiseerd in outsourcing en nearshoring. Het hoofdkantoor is gevestigd in Amsterdam , het ontwikkelbedrijf in Istanbul.

Triodor International is stevig verankerd in de Turks-Nederlandse gemeenschap. In het Nederlandse hoofdkantoor werken veertig mensen. In Istanbul werken ruim 100 ontwikkelaars aan de software ten behoeve van de klanten. Software International maakt -ondanks de crisis- een  gezonde groei door.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Systeembeheerder blaast rechtszaak Coornhert af

    ActueelCarrière

    Kort: Kabinet steekt 430 miljoen in techindustrie, Defensie werft hackers (en meer)

    AchtergrondCarrière

    ‘Mbo’ers willen de it in, maar stagemuur houdt ze tegen’

    OpinieData & AI

    Van uitvoerder naar regisseur: hoe ai werk en talent samenbrengt

    Eddie van Marum
    Carrière

    Hoe de overheids-it minder afhankelijk wordt van externen

    M&A, Fusie & Overname
    ActueelSecurity & Awareness

    Cybersecurity is business

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs