Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

DEONET introduceert 2,5” backupsysteem

11 januari 2010 - 15:05ActueelCloud & InfrastructuurDEONET

5 jaar geleden werd het eerste disk-to-disk backupsysteem geïntroduceerd door DEONET, destijds een revolutie op het gebied van back-upoplossingen. Eind 2009 introduceert DEONET opnieuw een uniek backupsysteem: de DEONET Backup C1 is het eerste disk-to-disk systeem op basis van 2,5” harde schijven.

Real-time backup

DEONET Backup Systemen zijn uniek, omdat ze real-time backup mogelijk maken. In een DEONET Backup Systeem bevinden zich namelijk twee harde schijven: de originele schijf en een exacte kopie. Als één van de schijven defect gaat, kan zonder downtime verder gewerkt worden op de andere schijf. De defecte schijf kan op een later tijdstip vervangen worden.

Tijdsbesparing

Een volledige, dagelijkse backup wordt gemaakt door de kopieschijf uit het systeem te halen, deze veilig op te bergen, en een nieuwe schijf terug te plaatsen. Deze laatste wordt direct gesynchroniseerd, waardoor de real-time backup weer up-to-date is. Het maken van een dagelijkse backup kost dus dankzij het DEONET Backup Systeem slechts enkele seconden.

Ook uniek aan het DEONET Backup Systeem is dat compleet herstel slechts enkele minuten duurt. Wanneer door een calamiteit of ander probleem de complete schijf hersteld dient te worden, is dit slechts een kwestie van het verwijderen van beide harde schijven en het terugplaatsen van een eerder gemaakte kopieschijf.

Compleet herstel
In tegenstelling tot online backup bevat een backup die u maakt met het DEONET Backup Systeem niet alleen uw bestanden, maar ook uw besturingssysteem en alle instellingen. U kunt dus altijd direct aan de slag.

Solid State Drives
Een backup systeem met 2,5" harde schijven is zeer compact. De kopieschijven zijn dankzij hun kleine formaat zeer praktisch: ze kunnen eenvoudig meegenomen en veilig opgeborgen worden. Het grote voordeel van het DEONET Backup Systeem C1 is echter dat vanaf nu Solid State Drives gebruikt kunnen worden, waardoor u kunt profiteren van vele extra voordelen. SSD’s zijn namelijk snel, schokbestendig, betrouwbaar, energiezuinig en geruisloos.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Soevereine cloud: regie behouden

    Hoe krijg je grip op data, compliance en continuïteit in een geopolitieke realiteit

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    Security & Awareness

    MWC26: Fraude-explosie dwingt telecomsector tot harde veiligheidsaanpak

    Overheid

    Gemeenten werken aan nieuwe massaovereenkomst met Microsoft

    datacenter groei
    Cloud & Infrastructuur

    Einde van de budgetlaptop: geheugen te duur geworden

    Cloud & Infrastructuur

    Vodafone dringt tijdens MWC26 aan op meer samenwerking in de ruimte

    Data & AI

    Deloitte bundelt EMEA-activiteiten en investeert fors in ai en soevereiniteit

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs