Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Bazaarvoice opent kantoor in Nederland

28 januari 2010 - 21:16ActueelCloud & InfrastructuurBazaarvoice

Bazaarvoice, pionier op het gebied van gehoste social commerce-applicaties, opent een Benelux-kantoor in Amsterdam. Joël Kremer, afkomstig van Google, is aangesteld als directeur van de Benelux-vestiging.

Kremer is afkomstig van Google, waar hij als Industry Manager Retail, Education & Entertainment verantwoordelijk was voor het genereren van omzet en naamsbekendheid. In zijn zes jaar bij Google heeft Kremer een groot netwerk opgebouwd door met veel grote retailmerken samen te werken. Kremer is gevestigd in Amsterdam en gaat zich richten op klantacquisitie en het ondersteunen van de Europese expansie van Bazaarvoice

Aangezien het aantal klanten van Bazaarvoice wereldwijd snel is toegenomen heeft de organisatie onlangs kantoren geopend in de Benelux, Duitsland en Australië. Het aantal klanten in het Verenigd Koninkrijk is vorig jaar ruim verdubbeld (115%), terwijl Europa en Azië-Pacific een enorme groei van respectievelijk 275 en 400 procent realiseerde. Klanten die in 2009 hebben gekozen voor Bazaarvoice waren onder andere Bol.com, Neckermann, Conrad, Vodafone en Otto in de Benelux. De organisatie wil in 2010 zijn internationale business verdubbelen.

"De opening van dit nieuwe kantoor in Amsterdam zorgt ervoor dat we onze klanten nu nog beter kunnen bedienen", zegt Brett Hurt, oprichter en CEO van Bazaarvoice. "Voor bedrijven die een aantoonbare ROI willen via Social media, leveren wij de mogelijkheid om de dialoog aan te gaan met consumenten die een aankoop willen doen. Deze dialoog heeft voor onze 700 klanten wereldwijd de conversieratio’s, verkopen en loyaliteit verhoogd, terwijl tegelijkertijd de kosten voor support aanzienlijk zijn verlaagd."

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Europese Unie
    AchtergrondData & AI

    Wake-up call voor inkopers ai

    Vrouwe Justitia
    ActueelCloud & Infrastructuur

    VMware haalt bakzeil bij Haagse rechter om Rijkswaterstaat

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Groningse doorbraak bij 3d-printtechniek voor robotjes

    Ontslagen
    ActueelCarrière

    ASML ontslaat it-manager om dubbelrol, IFS brengt ai-agent naar fabrieksvloer (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Overname E-Storage is voor PQR strategische zet in bescherming klantdata

    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: PQR lijft E-Storage in, Fox-IT en Xerox it-partners van de Navo-top (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs