Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Accenture zoekt 300 nieuwe medewerkers

12 maart 2010 - 13:49ActueelCarrièreAccentureSAPSiebel

Dienstverlener Accenture start een campagne om driehonderd nieuwe medewerkers te werven. Dat doet de dienstverlener via eigen medewerkers, advertenties, masterclasses en universiteitsteams. Het bedrijf zoekt mensen die ‘zich in de consultancy willen ontwikkelen’. Vooral consultants met kennis van SAP of Siebel zijn gewild. Voor twee kandidaten heeft de dienstverlener een speciale opdracht klaarliggen.

Het bedrijf zoekt tweehonderd starters met een hbo- of wo-opleiding. ‘Accenture doet projecten over de hele breedte van de bedrijfsvoering. Daarom zoeken we niet naar mensen met een specifieke opleiding. Starters met een technische achtergrond zijn wel extra gewild’, zegt hr-directeur Thomas Mulder van Accenture Nederland. Daarnaast zoekt het bedrijf honderd consultants met ervaring.

De dienstverlener verwacht vooral veel van de werving door eigen werknemers. ‘Wij vragen onze medewerkers om vrienden en kennissen, bijvoorbeeld studie- of vakgenoten, enthousiast te maken voor het bedrijf. We merken dat werknemers die zo bij ons binnenkomen het gemiddeld goed doen’, zegt Mulder. Medewerkers die een kandidaat aandragen maken kans op een bonus die kan oplopen tot vierduizend euro, afhankelijk van hoe gewild een gevraagde functie is. ‘Er is een interne website gemaakt waarop de medewerker kan zien hoe het met zijn kandidaat gaat. Hij kan bijvoorbeeld sms’jes ontvangen over de voortgang’, zegt de hr-directeur.

Masterclasses

Ook plaatst het bedrijf advertenties in dagbladen en op internet, worden er masterclasses georganiseerd voor studenten en bezoeken teams de Nederlandse universiteiten. ‘Door over de volle breedte te werven, denken we het effectiefst te zijn’, zegt Mulder. ‘De markt komt wel een beetje in beweging, maar het blijft lastig om goede mensen te vinden.’

Daarom hoopt het bedrijf met een opdracht kandidaten sneller warm te maken om te solliciteren. Twee van de driehonderd kandidaten maken kans op een opdracht die ze moeten presenteren voor het Nederlandse bestuur van de dienstverlener. Mulder: ‘De kandidaten moeten onderzoeken welke (delen van) processen van onze dienstverlening we in andere landen kunnen laten doen, zoals bijvoorbeeld India en Argentinië. Daarvoor moeten ze ook de landen bezoeken. Dat is natuurlijk een fantastische opdracht om als starter te doen en je leert het bedrijf goed kennen.’

 

Meer over

ConsultingSoftwarebeheerStarters

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI Twin – we vervangen geen mens...

    Mobile XL helpt je op weg met je eigen AI Twin Stel je voor een AI Twin, een digitale kopie...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Ai-toepassingen krijgen vaart in 2026 

    Carrière

    Kort: Nieuwe KPN-cao mét reservistenregeling, Philips koopt Spectrawave (en meer)

    ai shiny bait lokkertje
    Data & AI

    Kort: Consument vertrouwt ai minder maar gebruikt het meer, glasvezelexamens van FttX Certificering (en meer)

    Carrière

    Ondernemingskamer: Gerard Sanderink voerde jarenlang wanbeleid bij Centric

    Data & AI

    Hoe ai de keten van Royal FloraHolland verbetert

    Innovatie & Transformatie

    Stop niet bij taalmodel (maar breng je enterprise-ai naar volgende fase)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs