Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Axis introduceert videobeheersoftware met multi-site functionaliteit

31 maart 2010 - 10:11ActueelInnovatie & TransformatieAxis Communications

Axis Communications, leverancier van netwerkvideo-oplossingen, komt met een vernieuwde versie van de videobeheersoftware Axis Camera Station (ACS). Met ACS 3.30 wordt het mogelijk camerabeelden van meerdere locaties tegelijkertijd te bekijken en wordt failover recording mogelijk.

De multi-site functionaliteit maakt het voor de gebruiker mogelijk vanaf één client de camerabeelden te bekijken die op verschillende servers worden opgenomen. Het is dan niet langer noodzakelijk om op de verschillende servers apart in te loggen. Deze toepassing is vooral interessant voor klanten die kleine aantallen camera’s op verschillende locaties hebben.

Failover recording
Innovatief is de nieuwe failover recording functionaliteit. Hierbij worden de beelden opgenomen op de in de camera aanwezige SDHC kaart, zodra de verbinding met de opname-server wordt onderbroken. Als de verbinding weer beschikbaar komt, worden de beelden alsnog naar de server gekopieerd, zodat er geen beelden verloren kunnen gaan. "Met de ACS v3.30 bieden we professionele features voor kleinschalige en middelgrote toepassingen. Aangevuld met het nieuwe Video Surveillance Control Board, heeft de gebruiker een krachtige oplossing", aldus Edwin Beerentemfel, Sales manager van Axis Communications.

Axis T8310 Video Surveillance Control Board
Het nieuwe Axis T8310 Video Surveillance Control Board bestaat uit een joystick, toetsenbord en ‘jog dial’ voor goede en accurate pan/tilt/zoom-controle (PTZ) van netwerkcamera’s en het beheer van opgenomen videomateriaal.

De oplossing bestaat uit drie onderdelen. De AXIS T8311 Video Surveillance Joystick heeft een drie assige joystick, met draaiknop, en zes drukknoppen. Met de AXIS T8312 Video Surveillance Keypad kan snel worden genavigeerd tussen de verschillende schermen, camera’s en PTZ-presets. De AXIS T8313 Video Surveillance Jog Dial maakt het eenvoudig zoeken in beelden mogelijk. Elke unit kan afzonderlijk worden gebruikt of de units kunnen als geheel worden ingezet.

"Het modulaire controlboard vereenvoudigt het gebruik van de PTZ-functies, het selecteren van de camera’s, het kiezen van camera presets en het zoeken in video-opnames", aldus Edwin Beerentemfel. "Dit controlboard vormt een aanvulling op functionaliteiten van ACS v3.30 en completeert daarmee ons portfolio van netwerkvideo-oplossingen."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Budget Thuis

    Arshia Ghasempour
    Pijl naar rechts icoon

    CM Payments

    Anjeni Bedi (senior vice president CM Payments)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Software & Development

    SaaS‑po­ca­lyp­se: wie overleeft de ai-golf?

    Data & AI

    UWV stopt met Le Chat, start proef met Copilot

    Innovatie & Transformatie

    Google zet alles op Gemini Enterprise: ambitie, architectuur én een leger consultants

    Innovatie & Transformatie

    De toekomst van Max en Vera

    Carrière

    Kort: Fujitsu en Carnegie Mellon onderzoeken fysieke ai, Broeders nieuwe ciso Rijk (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Space datacenters blijven voorlopig sciencefiction

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs