Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Nieuwe beveiligingspakketten Symantec

15 april 2010 - 10:183 minuten leestijdActueelSecurity & AwarenessSymantec

Symantec heeft vandaag vier nieuwe pakketten gepresenteerd voor de beveiliging en het beheer van IT-middelen. Vertrouwelijke informatie loopt steeds meer gevaar en IT-managers worden geconfronteerd met een groeiend aantal risico’s, zowel binnen hun organisatie zelf als van buitenaf. Aanvallen nemen momenteel steeds geavanceerdere, beter georganiseerde en lastiger te detecteren vormen aan dan in afgelopen jaren. Dit vraagt om een nieuwe benadering van beveiliging.

De recente aanvallen van Hydraq bevestigen dat er tegenwoordig gericht wordt aangevallen met het doel vertrouwelijke informatie te stelen. Zo maakte alle ondervraagden in het eerder dit jaar verschenen Symantec State of Enterprise Security Report 2010, een breed onderzoek uitgevoerd onder een grote organisaties, melding van verliezen die hun bedrijven in 2009 hadden geleden als gevolg van digitale aanvallen.
Symantec verzamelt gegevens over beveiliging en beschikt dankzij die unieke invalshoek over ongeëvenaarde kennis over en inzicht in de ontwikkelingen op het gebied van IT-beveiliging. Cybercriminelen richten zich op vier zwakke punten waardoor bedrijven in gevaar worden gebracht: slecht toezicht op de naleving van IT-beleid, slecht beveiligde informatie, slecht beheerde systemen en een slecht beschermde infrastructuur.
Naarmate de hoeveelheid informatie sneller groeit, worden IT-infrastructuren alsmaar uitgebreider en worden er steeds meer nieuwe platforms gebruikt, zodat er meer dan ooit moet worden beheerd op het gebied van beveiliging. Bedrijven hebben momenteel dan ook behoefte aan meer aandacht voor de continuïteit van de beveiliging, zodat zij voortdurend kunnen inspelen op zowel interne als externe veranderingen. Met het oog op de toekomst zullen bedrijven een beveiligingsstrategie moeten ontwikkelen op basis van risico-evaluatie en beleid, met informatie als uitgangspunt en de operationele aspecten verspreid over een goed beheerde infrastructuur.
Om deze zwakke punten voor zijn klanten te neutraliseren, heeft Symantec de vier onderstaande beveiligingspakketten ontwikkeld.
De oplossing van Symantec in het kort
– Ontwikkeling van en toezicht op de naleving van IT-beleid – Control Compliance Suite 10.0 biedt meer inzicht in de IT- en IT-beleidsrisico’s van bedrijven, wat een betere informatievoorziening tegen lagere kosten betekent.
– Bescherming van informatie – Data Loss Prevention Suite 10.5biedt beveiliging tegen het lekken van gegevens via sociale media en beschermt informatie in ‘privéclouds’.
– Beheer van systemen – Altiris IT Management Suite 7.0 is een complete oplossing voor IT-beheer waarmee de effectiviteit toeneemt dankzij een snellere deployment en betere beveiliging, de kosten dalen dankzij een technologische inhaalslag, en het groeiende geheel van informatie en infrastructuur beter te beheren wordt.
– Bescherming van de infrastructuur – Symantec Protection Suites bieden diepgaande bescherming die speciaal is afgestemd op specifieke onderdelen van de IT-infrastructuur en voorzien bedrijven daarmee van een totaaloplossing voor het beveiligingsbeheer van alle endpoints, servers en gateways.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    JenV onderzoekt modernisering wetgeving gegevensbescherming

    Overheid

    Defensie wil naar een betere commandovoering

    GPUGate cyberaanval
    Governance & Privacy

    Chatcontrol EU voorlopig ‘on hold’

    labhack
    Security & Awareness

    De labhack en de schade: wet versus digitale praktijk

    Security & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    Carrière

    Kort: Kabinet steekt 430 miljoen in techindustrie, Defensie werft hackers (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs