Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Het nieuwe werken

22 april 2010 - 12:40ChannelCloud & InfrastructuurCisco
Redactie Computable
Redactie Computable

Het nieuwe werken is niet meer te stuiten. Volledige mobiliteit en altijd toegang tot het netwerk via meerdere apparaten en platformen, om altijd en overal met iedereen te kunnen samenwerken. Zo … ga daar maar eens aan staan.

Het nieuwe werken heeft zeker zijn voordelen. Persoonlijk moet ik er niet aan denken om iedere dag de rit van Oirschot naar Amsterdam te maken. Gelukkig is dat dankzij de huidige techniek niet meer nodig en heb ik thuis exact dezelfde functionaliteit als op kantoor. WebEx’en is binnen onze organisatie een echt nieuw werkwoord geworden, dat staat voor makkelijk en op afstand samenwerken. Ik kan wel stellen dat binnen Cisco WebEx’en wordt gezien als de uitvinding van dit decennium en het gemak maakt online vergaderen tot een genot.
Het nieuwe werken heeft echter in mijn ogen ook zo zijn nadelen. ‘Vroeger’, in het ‘command&control’-tijdperk, was alles een stuk eenvoudiger. Ik had toen één baas met wie ik periodiek een één-op-één gesprek had, waarbij dan kort de belangrijkste zaken werden besproken. Vervolgens hielden we elkaar telefonisch op de hoogte van de voortgang tot onze volgende meeting. Simpel en helder. Nu werken we met zijn allen in een matrixorganisatie, waarin we ‘collaboration’ hoog in het vaandel hebben staan. Op dit moment zit ik in het Nederlandse managementteam, ben ik daarnaast lid van acht werkgroepen, willen onze Europese en wereldwijde collega’s de nodige zendtijd en hebben we een aantal communities in het leven geroepen om de samenwerking tussen bepaalde instanties verder te verbeteren. Kortom, in deze matrixstructuur heb ik momenteel 25 ‘bazen’, die allemaal met mij in conclaaf willen om voortgang te boeken.
Al geniet ik van deze dagelijkse uitdagingen, het is niet altijd even gemakkelijk om altijd en overal met iedereen samen te werken. Er komen dagelijks zoveel prikkels op je af dat het een ijzeren discipline van je vergt om niet helemaal geleefd te worden door de mensen om je heen. Het nieuwe werken vraagt om nog meer teamwork, maar gelukkig biedt de nieuwe techniek weer voldoende mogelijkheden om dit snel en effectief te doen, zodat we nog meer kunnen matrix’en. En zo hebben we weer een nieuw werkwoord gecreëerd.
Fred Gerritse, directeur channels Cisco

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Soevereine cloud: regie behouden

    Hoe krijg je grip op data, compliance en continuïteit in een geopolitieke realiteit

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    6G maakt van het mobiele netwerk een landelijk dekkend radarsysteem

    Data & AI

    GPT-NL groeit uit tot alternatief commerciële ai-modellen

    Carrière

    ASML overtuigt vakbonden niet over nut en noodzaak van reorganisatie

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: NTT Data helpt Cargill aan private 5G, Groningen legt ai‑koers vast (en meer)

    Overheid

    ACM geeft groen licht aan overname Solvinity door Kyndryl

    Innovatie & Transformatie

    Nederlandse tech laat zich gelden op MWC26 in Barcelona

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs