Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Jarig Toshiba introduceert drie nieuwe notebooks

25 juni 2010 - 08:45ActueelWerkplek & BeheerToshiba

Toshiba Information Systems Benelux bestaat 25 jaar en viert dat met drie nieuwe notebooks voor de zakelijke en consumententenmarkt.

Voor consumenten levert Toshiba de AC100 en de Libretto W100. Verder is er een nieuwe zakelijke notebook, de Portégé R700. De AC100 met een 10,1 inch scherm is prima om onderweg te internetten, e-mailen en documenten te bewerken, aldus Ronald Ravel, country manager van Toshiba Information Systems Benelux.

De Libretto W100 is een dual-screen notebook in zakformaat en draait op Windows 7. De Portégé R700 is een ultradunne full-function notebook met een 13,3-inch beeldscherm. De versie voor consumenten is de Satellite R630.

W100

In het persbericht neemt Toshiba het woord tablet niet in de mond, maar de Libretto W100 heeft toch veel kenmerken van een tablet-computer. Als je de minilaptop verticaal houdt, kun je er een dubbele pagina op lezen. In horizontale stand kun je op het bovenste scherm een document bekijken en op het onderste scherm notities toevoegen of een website bekijken. Op het onderste scherm kun je ook een virtueel toetsenbord weergeven, want een fysiek toetsenbord heeft deze minilaptop of Windows-tablet niet. Het schakelen gebeurt dankzij de ingebouwde accelerometer automatisch. Teksten, bestanden en pictogrammen kun je met een simpele vingerbeweging van het ene scherm naar het andere verplaatsen.

De Toshiba Libretto W100 weegt slechts 819 gram en is dus nog veel lichter dan een netbook. Dankzij dat lage gewicht en de compacte afmetingen (202 x 123 x 30,7 mm) kun je hem gemakkelijk overal mee naartoe nemen.

De Libretto W100 wordt aangedreven door een energiezuinige Intel Pentium U5400 processor en heeft 2 GB DDR3 geheugen. De twee 7-inch (17,8 cm) schermen bieden elk een resolutie van 1024 x 600 pixels. In plaats van een harde schijf heeft deze minilaptop een ssd met een capaciteit van 62 GB. Hij heeft ook een 1 megapixel webcam, mobiel breedband, WLAN en Bluetooth. Minder goed nieuws is er inzake autonomie: op een volle accu houdt de Libretto W100 het slechts drie uur uit.

De Toshiba Libretto W100 is naar verwachting vanaf augustus leverbaar voor een adviesprijs van 1.199 euro.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Open Webconcept levert AI-oplossing vo...

    Hoe bescherm je persoonsgegevens in documenten die je als overheid wil delen of hergebruiken? Het project ‘Anonimiseren met LLM’ –...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Windows 10
    Cloud & Infrastructuur

    Ondersteuning Windows 10 gestopt; problemen in zicht

    Werkplek & Beheer

    Finalist lijft Liferay-msp Proteon Communication Builders in

    Data & AI

    Van uitvoerder naar regisseur: hoe ai werk en talent samenbrengt

    Cloud & Infrastructuur

    Zo voorkom je te grote afhankelijkheid van cloudleveranciers

    Klantcontact met ai
    Data & AI

    Technologie (ook ai) is geen doel, wat telt is wat je er mee doet 

    Linux
    Werkplek & Beheer

    Linux groeit gestaag op de business-pc

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs