Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

VCD en Asecom tekenen samenwerkingsovereenkomst

09 juli 2010 - 11:08ActueelGovernance & PrivacyAsecomSAPVCD
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

SAP-partners VCD Business Intelligence en Asecom hebben een business intelligence add-on ontwikkeld voor SAP Business One. Om deze oplossing op de markt te brengen, hebben beide partijen onlangs een samenwerkingsovereenkomst getekend.

De nieuwe oplossing maakt alle bedrijfsprestaties in één oogopslag inzichtelijk en stelt medewerkers in staat zelfstandig flexibele (management)rapportages te verzorgen, zonder dat zij daarvoor technische databasekennis nodig hebben.

De introductie van de add-on is een antwoord op de vraag uit de markt naar een betaalbare, laagdrempelige en flexibele rapportageoplossing. De add-on biedt onder meer tal van analyse- en rapportagemogelijkheden, waarmee ook kleine bedrijven snel en eenvoudig stuurinformatie kunnen genereren. Realtime inzicht in betrouwbare en gevalideerde gegevens maakt het mogelijk om beter gefundeerde beslissingen te kunnen nemen.

Heleen Bakker, accountmanager bij VCD Business Intelligence: "De roep van de markt om een laagdrempelige en betaalbare rapportagetool komen we steeds vaker tegen. Met deze door VCD ontwikkelde nieuwe oplossing geven we daar gehoor aan. Ook kleinere bedrijven krijgen nu direct een betrouwbaar inzicht in de laatste gegevens met een oplossing waarmee ze gemakkelijk stuurinformatie kunnen genereren. Asecom gaat als eerste partij samen met VCD met deze nieuwe oplossing de markt op; later dit jaar zullen we ook samenwerkingsovereenkomsten met andere SAP partners sluiten."

Mick de Valk, directeur van Asecom: "Asecom loopt graag voorop als het gaat om ontwikkelingen op het gebied van SAP Business One. Dat realiseren we ook nu weer met deze nieuwe oplossing. Hierdoor kunnen we onze klanten een nog uitgebreider productfolio aanbieden. Door onze klantkennis en onze ervaring van bedrijfsprocessen en de expertise VCD hebben we een product kunnen ontwikkelen dat én betaalbaar én functioneel is. Klanten kunnen hun bedrijfsvoering hiermee creatief benaderen en inrichten."

Henk Bruinekreeft, director small & medium enterprises van SAP Nederland: "Beide partners zijn in het afgelopen jaar in hun categorie tot SAP Partner Of The Year bekroond. Het doet ons dan ook enorm deugd dat zij een samenwerkingsovereenkomst hebben getekend en hun expertise en kennis gezamenlijk inzetten om onze klanten in het MKB nog beter te kunnen bedienen. De beschikbaarheid van dit soort oplossingen biedt hen de mogelijkheid om zich op een professionele en toekomstgerichte manier te ontwikkelen."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Artific B.V.

    Artific
    Pijl naar rechts icoon

    Infosistema

    Infosistema
    Pijl naar rechts icoon

    GS1 Nederland

    Superunie ziet GS1 PAC als krachtige tool voor delen van verpakkingsdata
    Pijl naar rechts icoon

    DataChecker

    Budbee controleert identiteit koeriers (Budbee en DataChecker)
    Pijl naar rechts icoon

    AmeXio

    Modernisering van het digitale platform van Sligro Food Group (AmeXio en Sligro Food Group)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Tweede Kamer wil DigiD-beheer bij Solvinity weghalen

    Governance & Privacy

    HCC! waarschuwt tegen overname van Solvinity door Amerikaanse Kyndryl

    Security & Awareness

    AP gaat ict-leveranciers preventief controleren

    Security & Awareness

    Cyberbeleid gaat veel verder dan techniek

    Security & Awareness

    Cyberbeveiligingswet door Tweede Kamer

    Parkinson studie
    Zorg

    Parkinson-database vraagt om strakke regie op security

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs