Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Award

Computable zoekt beste producten van 2010

10 augustus 2010 - 14:43ActueelCarrièreComputable
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Chief Digital Content

Computable gaat samen met drie vakjury's op zoek naar het beste product en de beste dienst en opleiding in de Nederlandse ict-markt van 2010. Naast deze drie ereprijzen zoeken de jury's ook drie partijen die pr- en marketingondersteuning kunnen gebruiken bij het in de markt zetten van hun product, dienst of opleiding.

Tot en met het einde van 2010 kunnen bedrijven uit de Nederlandse ict-markt hun nieuwe product, dienst of opleiding bij Computable indienen via een speciaal invulformulier. Om in aanmerking te komen voor een van de drie ereprijzen, moet wel aan een aantal voorwaarden worden voldaan.

Zo moet het product, de dienst of opleiding een nieuw product in 2010 zijn. Updates of aanpassingen van bestaande producten, dienst en opleidingen dingen niet mee naar de prijzen. Wel kunnen deze ook via het speciale formulier worden geüpload, zodat Computable hier online over kan publiceren.

Pr- en marketingprijzen

Alle producten, diensten en opleidingen die wel meedoen aan de competitie, worden ook als online bericht gepubliceerd. Uiteraard moet ook dan aan enkele voorwaarden worden voldaan. Ook kunnen bedrijven die zelf niet bij machte zijn hun product, dienst of opleiding te promoten, kunnen pr- en marketingprijzen winnen.

Computable organiseert voor drie partijen een trainingsdag waarbij de pr-bureaus Edelman, Lewis PR en PublieksWerk verschillende facetten van de marketing en pr zullen uitleggen, zodat het bedrijf zelf zijn product, dienst of opleiding in de markt bekend kan maken.

Voor de drie competities heeft Computable drie afzonderlijke jury's samengesteld die allen voorgezeten worden door dezelfde juryvoorzitter. Alle juryleden zijn expert bij Computable. Jurgen van der Vlugt, senior manager audit en advies bij Noordbeek, is de juryvoorzitter van alle drie de jury's.

De productjury bestaat verder uit Alex van Hout van Capgemini, Marco Plas van Domus Technika, Rhett Oudkerk Pool van Kahuna en Theo Koster van Conclusion. De dienstjury bestaat verder uit Carlo van Wordragen van Aranea, Dick van Gaalen van HP, Paul Leenaards van Getronics en Peter Ambagtsheer van Mentaspex. De opleidingenjury bestaat verder uit Harold van Heeringen van Sogeti, Mathieu Paapst van Rijksuniversiteit Groningen, Pita van Arkel van Broekhuis Training Groep en Tanja Ubert van Ubert ICT en Hogeschool InHolland.

Meer over

Consulting

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Saba, eiland, Caribisch
    ActueelCarrière

    Kort: Postcodes voor Caribisch Nederland, LAI uit Schiedam beste HPE-opleider, Gates fakkelt Musk af

    ActueelCarrière

    Groningers verkopen crypto-platform Deribit voor 2,9 miljard dollar

    OpinieCarrière

    Spoelstra Spreekt: Je baan verdwijnt

    kaasschaaf
    ActueelCarrière

    VodafoneZiggo schrapt 400 banen

    man kijkt naar het korte nieuwsoverzicht van Computable
    ActueelCarrière

    Kort: Aanvalsdetectie ai-agents, kenniskloof cio’s, overnames Wolters Kluwer, Esprit ICT en Main

    AchtergrondCarrière

    Ict-overnamemarkt trapt 2025 goed af, maar onzekerheid troef

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs