Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Carrière

Centric werft voorzichtig weer personeel

06 september 2010 - 09:10ActueelCarrièreCentric
Rik Sanders
Rik Sanders
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Centric zoekt vanaf deze maand weer actief naar personeel. Voorlopig denkt de automatiseerder uit Gouda aan een tiental mensen per maand. Volgens de directie van Centric zakt de markt sinds maart niet verder terug. In sommige sectoren is er zelfs sprake van flinke groei, zoals de financiële wereld, de detailhandel en de handel. Vooral de beheerdiensten, de logistieke software en detacheringstak lopen goed.

‘Vanaf deze maand gaan wij weer voorzichtig mensen werven. Ik denk zo een acht à tien per maand’, zegt Hans Schrijver, directielid Centric. Het bedrijf telt ruim 5300 medewerkers. Schrijver stelt dat er in het algemeen op de ict-markt tot en met februari sprake was van een dalende vraag. Vanaf maart is er echter een stijgende lijn zichtbaar, vooral in een aantal bedrijfssectoren, zoals financiën, de detailhandel en de handel. Centric heeft de afgelopen maanden bijvoorbeeld veel logistieke softwarepakketten aan winkelketens verkocht. Sommige sectoren, zoals de bouw (met uitzondering van infra) en transport, blijven nog achter. De (lokale) overheid is een stabiele sector met veel terugkerende omzet.

In de pijplijn
Schrijver merkt dat de markt langzaam aan het herstellen is door de toenemende vraag naar detacheringsdiensten in dit jaar. Recent vroeg de Rabobank nog aan Centric om twintig man extra personeel voor infrastructuurdiensten. Wel plaatst hij de kanttekening dat de marges onder druk blijven staan.

Hij toont zich verder tevreden over de beheercontracten die Centric heeft binnengehaald. ‘Klanten van onze concurrenten stappen over naar ons.’ Zo wist Centric eind 2009 een beheercontract van Atos Origin bij bouwbedrijf Heijmans los te weken en rondde het de migratie afgelopen juli af. Ook regelt het in plaats van IBM vanaf begin dit jaar de helpdesk- en onsite-activiteiten bij advies- en ingenieursbureau DHV. ‘Er zitten ook nog grote projecten in de pijplijn’, aldus Schrijver.

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Carrière

    BZK trekt alle registers open om klokkenluider Van Oordt te ontslaan

    Carrière

    Reorganisatie bij TomTom treft 200 banen

    Carrière

    Krapte stuwt it-salarissen

    Overheid

    Bemiddelingsservice belandt op het kerkhof van UWV-projecten

    Carrière

    ASML wijkt af van sociaal plan: minder zoektijd boventallige it-managers

    Carrière

    Kort: Ad Nederlof deelt ondernemerslessen, security-incident bij Ahold Delhaize (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs